Асортимент Cooler Master поповнили охолоджуючі підставки для ноутбуків NotePal Comforter Air, NotePal Comforter mini, NotePal XL і CM Storm SF-17

13 / 09 / 2013

Компанія Cooler Master поповнила сімейство охолоджуючих підставок для ноутбуків NotePal новими моделями.
Модель NotePal Comforter Air вирізняється незвичайною конструкцією. Це подушечка з отвором в центрі, куди вставляється модуль з вентилятором. Із допомогою вбудованого кабелю вентилятор типорозміру 100 мм підключається до порту USB. Підставка Comforter Air сумісна з ноутбуками із екраном до 15,6 дюйма.

Модель NotePal Comforter mini підійде для ноутбука або планшета в тих ситуаціях, коли для кращого охолодження пристрою достатньо невеличкого нахилу, наприклад, коли ноутбук або планшет лежить на дивані.

Підставка NotePal XL оснащена 230-міліметровим вентилятором. Вона підходить для ноутбуків з розміром екрану до 17 дюймів. У підставку вбудований регулятор швидкості обертання вентилятора та двопортовий концентратор USB.

Модель CM Storm SF-17 орієнтована на власників ігрових ноутбуків. У ній встановлений 180-міліметровий вентилятор і чотирипортовий концентратор USB. Передбачено 4 кути нахилу підставки для ноутбуків з екранами розміром до 19 дюймів.
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор Cooler Master в Україні, вже незабаром представить анонсовані новинки у своєму асортименті.