ASRock B650E STEEL LEGEND WIFI. Для тих, хто прагне стати легендою гри

27 / 05 / 2024

Потужні специфікації та функції для широкого кола користувачів!

ASRock B650E STEEL LEGEND WIFI з сокетом AM5 пропонує скористатися всіма перевагами процесорів AMD Ryzen 7000. Вона підтримує модулі ОП пам'яті DDR5 до 6400 МГц і PCIe 5.0, що дозволяє підключати найшвидші відеокарти та твердотілі диски NVMe!

Стабільна подача живлення на CPU здійснюється за рахунок 16+2+1-фазної схеми.

Синхронна подача до 50А безперервного струму оптимізована вбудованим рішенням Dr.MOS. Новітня технологія SPS (Smart Power Stage) оптимізована для моніторингу струму та температури кожної фази. Ви отримаєте більш плавне живлення ЦП, покращену продуктивність та можливості OC.

Підключайтесь до мережі, як вам зручно, за допомогою модулів LAN і Wi-Fi. Технологія WiFi 6E забезпечує ще більше можливостей WiFi. WiFi 6E зменшує затримку та підтримує рівні обслуговування, еквівалентні мережам 5G.

Материнська плата ASRock B650E Steel Legend WIFI оснащена:

- роз’ємом Blazing M.2 для пристрої в PCIe Gen5x4, який працює з пропускною здатністю 128 Гб/с та повністю розкриває потенціал графічних карт високого класу;

- двома роз’ємами Hyper M.2 для пристроїв PCIe Gen4x4;

- посиленим сталевим роз'ємом SMT версії PCIe 5.0, який ідеально підходять для великих і важких відеокарт і виключає інтерференцію їх сигналу;

- мережевим контролером 2,5 Гб/с LAN, який гарантує швидке з'єднання з мережею, відповідає вимогам творців контенту та забезпечує високу якість потокового медіа;

- фронтальним роз'ємом USB 3.2 Gen2x2 Type-C зі швидкістю передачі даних до 20Гб/с.

Освітлення внутрішньої частини ПК відбувається за допомогою світлодіодного підсвічування, яким легко керувати через ПЗ Polychrome Sync від ASRock.

Материнська плата має відмінне охолодження масивними радіаторами для стабільної роботи ПК.

Завдяки кодеку Realtek ALC897 модель B650E STEEL LEGEND забезпечує яскравий і насичений звук

Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор ASRock в Україні. Запрошуємо дилерів до співпраці! Розширюйте ваш асортимент сучасними та функціональними товарами. Якщо Вам потрібен надійний офіційний постачальник ASRock в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас Ви зможете купити гуртом товари ASRock з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера тут і ми вам зателефонуємо.