ASRock отримала нагороду Taiwan Excellence 2012

24 / 01 / 2012

Компанія ASRock з гордістю повідомила про отримання престижної нагороди Taiwan Excellence 2012 від Міністерства Економіки Тайваню. Її присуджують лише тим продуктам, які отримали найвищі рекомендації від провідних фахівців та пройшли ряд суворих кваліфікаційних випробувань.

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор ASRock на території України, висловлює щирі вітання своєму партнерові та пишається високою якістю продукції, котру ми представляємо на вітчизняному ринку.

Цього року компанія ASRock вперше взяла участь в запеклій боротьбі для здобуття цієї престижної нагороди. Загальна ж кількість учасників становила 426, а кількість представлених продуктів – 1145. Серед них переможцями обрано 441 продукт в різних категоріях, які були представлені 173 виробниками.

Що ж стосується компанії ASRock, то вона тріумфувала в категоріях материнських плат та мультимедійних міні-комп’ютерів, серед яких найкращими було визнано рішення ASRock Z68 Extreme7 Gen3, ASRock Fatal1ty Z68 Professional Gen3 та ASRock HTPC Vision 3D.