ASRock Super Alloy - набір унікальних опцій в материнських платах ASRock 9-ої серії

19 / 05 / 2014

Разом з дебютом материнських плат ASRock 9-ї серії був представлений набір технологій ASRock Super Alloy, що включає ряд унікальних і корисних нововведень, котрі сприяють підвищенню стабільності та якості функціональних можливостей і конкурентних переваг даних моделей.
ASRock Purity Sound 2 - покращений дизайн аудіопідсистеми. Він базується на використанні флагманського 7.1-канального кодека Realtek ALC1150, накритого спеціальним захисним кожухом для мінімізації електромагнітних наведень. Також використовуються високоякісні аудіоконденсатори серії Nichicon Fine Gold і диференційний підсилювач з показником SnR на рівні 115 дБ. Додатково весь звуковий тракт екранований від інших компонентів материнської плати спеціальною смужкою на текстоліті і підтримує технології Direct Drive і DTS Connect. У моделях «мейнстрім» - рівня замість конденсаторів Nichicon Fine Gold використовуються моделі ELNA Audio. Вони значно кращі за традиційні твердотільні аналоги та дозволяють знизити паразитні шуми.
ASRock Cloud  пропонує скористатися річною підпискою на сервіс Orbweb.ME для створення персонального хмарного сховища. Це дозволить зберігати в ньому всі найбільш важливі дані, щоб ними можна було скористатися з будь-якого доступного пристрою і в будь-якому куточку світу, де є підключення до Інтернет.
ASRock APP Shop - фірмовий онлайн-магазин додатків, в якому є не тільки актуальні версії налаштувань BIOS, а й різні програми, включаючи деякі популярні ігри.
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор ASRock в Укарїні, представляє широкий асортимент продукції виробника.

\"\"