Автомобільний відеореєстратор MODECOM MC - CC10 FHD - надійний помічник у будь-якій ситуації

14 / 01 / 2014

MODECOM MC - CC10 FHD оснащений високоякісним та сучасним MI5100 датчиком CMOS на 5 Мп, який дозволяє записувати зображення у форматі Full HD (1920х1080) зі швидкістю 30 кадрів/с. Кодування зображення відбувається за допомогою нового цифрового процесора AIT 8427 і останньої версії відео кодека H.264 в форматі файлу AVI. Записане цим пристроєм відео характеризується чудовою різкістю і вірним відображенням деталей при поганому освітлені або вночі. Скляна оптична система камери з ширококутним 130 ° об'єктивом дозволяє записувати матеріал з обширним кутом огляду, як внутрішньої частини автомобіля , так і виду з вікон (проїзна частина разом з узбіччям ).
Окрім цього, чутливий мікрофон здатний без спотворень записати звук як всередині машини, так і зовні, а універсальна система кріплення та зарядження дозволяє без зусиль однією рукою змінити положення камери, що особливо актуально при розмові з інспектором ДАІ.

Проглянути записане відео можна за допомогою HDMI mini виходу на телевізорі або проекторі чи навіть на внутрішньому 2,7" дисплеї з роздільною здатністю 320 х 240 пікселів.
Внутрішній картридер пристрою підтримує карти до 32 ГБ, а вбудований літій-іонний акумулятор дозволяє переглядати записи без джерела живлення.
Також відеореєстратор оснащений наступними корисними додатками:
• Детектор руху автоматично активує функцію запису безпосередньо після виявлення руху,
• режим безперервного запису або запису фрагментами,
• автоматичне вмикання/вимикання одночасно із запуском / вимкненням двигуна,
• G – сенсор захищає записані дані від перезапису і видалення під час дорожньо-транспортних пригод,
• Використання режиму веб-камери разом з ПК для проведення відеоконференцій.

Незабаром додатково можна буде придбати зовнішній модуль GPS, котрий дозволить відстежувати положення маршруту на карті і записувати швидкість, з якою водій рухався.

MODECOM MC - CC10 FHD уже доступний на складі компанії та чекає на Ваші замовлення.