Axis Communications представляє новинки ринку IP-відеоспостереження

31 / 10 / 2012

AXIS M3007-P/-PV - Фіксовані купольні камери "Риб'яче око";
AXIS Q6035-C - Високошвидкісна камера з активним охолодженням;
AXIS Q7411 - Одноканальний відеокодер з частотою кадрів до 60 к / с;

Мережеві камери AXIS M3007-PV та AXIS M3007-P вирізняються доступною ціною і є оптимальним варіантом для магазинів, готелів, шкіл та офісів. Володіючи широкою зоною покриття, ці камери дозволяють уникнути т.зв. сліпих зон і ідеально підходять для виявлення подій, відстеження людей і поліпшення управління підконтрольною територією.

Високошвидкісні купольні PTZ камери Q6035-C з активним охолодженням - це досконале рішення для систем відеоспостереження у важких погодних умовах: робоча температура камери - до 75 ° C, захист від пилу, вологи, потужний зум і HDTV 1080p роздільна здатність дозволяють вирішити практично будь-які завдання системи відеоспостереження.

Підтримка частоти кадрів 60/50 fps у відеокодері AXIS Q7411 забезпечує відмінну плавність зображення навіть при відображенні найдинамічніших сюжетів. Крім цього, відеосервер дає можливість детальніше розглянути будь-які події, що відбулися на території, а це дуже важливо при наданні відеоматеріалу в якості доказу.

Відеосервер AXIS Q7411 може одночасно обробляти декілька окремих відео потоків, що конфігуруються при максимальній частоті кадрів, незалежно від обраного розширення.

Компанія «Техніка для бізнесу» підтримує тісні партнерські взаємини з Axis та представляє широкий асортимент продукції виробника. Ми допоможемо втілити в життя найсміливіші проекти, використовуючи продукцію та рішення провідних виробників!