Axis визнаний світовим лідером на ринку камер відеоспостереження і відеокодерів за результатами звіту IHS

16 / 07 / 2013

Axis Communications - шведська ІТ-компанія, світовий лідер на ринку рішень для професійного мережевого відеоспостереження, який спеціалізується на переході від аналогових до цифрових систем відеоспостереження. Продукція та технологічні рішення компанії Axis, що забезпечують охоронне відеоспостереження і дистанційний контроль, базуються на найсучасніших розробках і підтримують відкриті технологічні платформи.

Компанія Axis зберігає за собою статус світового лідера і займає перше місце на ринку систем відеоспостереження, в які входять як мережеві, так і аналогові відеокамери. За останній рік компанія Axis ще більше зміцнила свої позиції на ринку, вийшовши на перше місце у категорії відеокодерів. Такі результати були опубліковані в новому звіті інформаційно-аналітичної компанії IHS «Апаратура відеоспостереження - Світовий ринок – 2013». У звіті представлені повні відомості по всіх виробниках аналогової і цифрової апаратури відеоспостереження, включаючи відеокамери, відеокодери і записуючу апаратуру.

За оцінками інформаційно-аналітичної компанії IHS, протягом найближчих п'яти років на ринку збережеться позитивна динаміка зростання, щоправда, вона буде трохи меншою, ніж у минулі роки. Крім цього, результати досліджень IHS показують, що сьогоднішній ринок став більш сегментованим, з'явилося більше різних виробників, котрі пропонують мережеву відеоапаратуру для систем спостереження і безпеки.

«Техніка для бізнесу» підтримує тісні партнерські взаємини з компанією Axis. Тож ми пишаємось не лише успіхами партнера, а й тим, що для проектів наших клієнтів використовуються незмінно високоякісні рішення та продукти безперечних лідерів ІТ-галузі.