BenQ береже здоров’я очей: монітори Eye-care з усуненням мерехтіння та зменшенням синього кольору!

03 / 06 / 2014

Компанія BenQ анонсує нові монітори серії Eye-care у якості постійного додатку до своєї лінійки моніторів.
Розроблені на основі спеціальних досліджень у сфері оздоровлення очей та результатів досліджень, проведених фокусними групами, монітори серії Eye-care оснащені ексклюзивною технологією Flicker-free та режимом Low Blue Light для офісної роботи, перегляду веб-сторінок, користування мультимедіа та читання тощо.
Мерехтіння виникає близько 200 разів на секунду та з’являється, коли контролер світлодіодного підсвічування звичайного монітору регулює рівні яскравості під час оновлення зображення або завдяки неправильному підключенню кабелів, старій графічній карті чи перериванню сигналу. Явище часто напружує війкові м’язи та призводить до непомітної втоми очей користувачів. Для комфортного перегляду монітори серії Eye-care від BenQ оснащені контролером підсвічування без мерехтіння. Це, у свою чергу, допомагає зменшити ризик для очей, який виникає внаслідок використання дисплеїв із частим мерехтінням та/або тривалого користування ПК та ноутбуками.
Окрім помітного зменшення рівня синього кольору, кожний монітор Eye-care оснащений режимами Low Blue Light з можливістю настроювання для різних повсякденних задач. Кожний режим регулюється відповідно до температури кольору та інтенсивності підсвічування, щоб постійно задовольняти конкретні потреби користувачів. Фактичний ступінь послаблення синього кольору для кожного режиму визначався фокусною групою кваліфікованих користувачів за допомогою інженерів для бездоганної якості зображення під час перегляду.
• Режим читання «справжній папір» – за допомоги регулювання яскравості, чіткості та коефіцієнту контрастності під час зменшення синього кольору на 70%, режим зменшує дискомфорт очей, пов'язаний з тривалим фокусуванням ока, роблячи цей режим ідеальним для електронних книг, великих документів та будь-якого іншого тексту, який вимагає повного напруження зору протягом тривалого часу.
• Офісний режим для обробки текстів, листування та інших щоденних задач – із 60%-им послабленням синього кольору користувачі зможуть спокійно працювати, знаючи, що напруження очей буде значно меншим. Даний режим сприяє здоров’ю очей та підвищує ефективність офісної роботи.
• Режим перегляду веб-сторінок для оптимальної зручності та відтворення кольорів Інтернет-контенту – 50%-е зменшення синього кольору робить веб-сторінки зручнішими для очей користувача, а перегляд контенту – більш приємним та, як завжди, зберігає чудові кольори.
• Режим мультимедіа для ідеального балансу – завдяки найвищій якості зображення та достатньому зменшенню синього кольору (30%) враження від перегляду фото, відео, анімації та інших видів медіа значно підвищується.
BenQ продовжить роботу з предметними фахівцями та наполегливо стежитиме за відгуками клієнтів, щоб зробити серію Eye-care неперевершеною, створюючи вдосконалення, які дійсно важливі для здоров’я очей кожного користувача.
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор BenQ в Україні.