BenQ MS504 - найкращий вибір для малих та середніх кімнат переговорів!

05 / 12 / 2013

Вражаюча яскравість 3000 ANSI люмен та високий коефіцієнт контрастності 13000:1 проектора MS504 забезпечать проведення повноекранних презентацій з чіткими деталями, незалежно від навколишнього освітлення.
Сучасна технологія SmartEco для створення екологічно безпечного середовища
Компанія BenQ першою використала в проекторах DLP технологію ImageCare, а також розробила технологію SmartEco, щоб удосконалити можливості збереження енергії. Оснащений цією інноваційною технологією проектор MS504 поєднує незрівнянну яскравість, чудову якість зображення та оптимізований термін роботи лампи.
Режим SmartEco
Режим SmartEco інтелектуально налаштовує потужність лампи для максимального заощадження енергії, забезпечуючи найвищий рівень контрасту та яскравості, використовуючи рівно стільки світла, скільки необхідно.
Режим LampSave
Витрати на заміну лампи становлять левову частку загальної вартості проектора. Режим LampSave було розроблено для динамічного регулювання потужності лампи через обмеження рівня яскравості, що дозволяє значно (на 50%) подовжити термін служби лампи!
Режим No Source Detected (Відсутність джерела)
Автоматичне вмикання режиму Eco Blank Mode, коли проектор працює без джерела відтворення більше трьох хвилин, що дозволяє уникати непотрібної втрати енергії та подовжити термін служби лампи проектора.
Готові навчальні шаблони
Проектор MS504  від BenQ має функцію вбудованого навчального шаблону, який безперечно стане в нагоді вчителям. Шаблон підтримує різноманітні макети (Складання листа, Нотний аркуш, Робочий аркуш, Координатна сітка), котрі доступні як в режимі звичайної шкільної дошки, так і в режимі білої дошки. 
Завдяки вбудованим динамікам MS504 можна використовувати в якості аудіосистеми, коли він працює в режимі очікування. Це дозволить заощадить зусилля та кошти на придбання окремої аудіо системи.

Натиснувши клавішу Quick Install на пульті дистанційного управління, інсталятор може швидко отримати доступ до функцій в екранному меню (OSD).

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор BenQ в Україні невдовзі представить анонсовану модель у своєму асортименті.