BenQ оголошує про появу нових професійних ігрових моніторів XL2720T

11 / 04 / 2013

Компанія BenQ повідомила про розвиток серії професійних ігрових моніторів XL та запуск нового XL2720T. Створений на основі прогресивних технологій, XL2720T оснащується вражаючим широкоформатним дисплеєм 27”, сумісним з частотою 120 Гц та блискавичним часом відгуку - 1 мс. Монітор також має розширений набір налаштувань, таких як: BenQ’s Black eQualizer, Display Mode й Smart Scaling для надання гравцям конкурентних переваг.

Відзначена на таких турнірах, як Intel Extreme Masters, ESEA (Асоціація розважального кіберспорту ), фінал ESWC (Чемпіонат світу з електронного спорту) 2012 р., G-League, Кубок Азії з кіберспорту 2012 р. та ESL Pro Series у Польші, серія моніторів XL була розроблена для найпопулярніших ігор кіберспорту.

Оснащений подвійними HDMI портами, XL2720T був спроектований для забезпечення сумісності Full HD з усіма видами периферійних пристроїв та консолей, у тому числі, але без обмежень, з PS3, XBOX, Blu-ray™, ПК та камерами, що дозволяє гравцям без зайвих зусиль насолоджуватись цифровими розвагами.

Для забезпечення конкурентних переваг, XL2720T має функцію BenQ’s Black eQualizer, що гарантує повну видимість, оскільки гравець може регулювати яскравість екрану – критичні деталі комп’ютерних баталій стають видимими навіть на темних ділянках зображення. Для встановлення індивідуальних налаштувань користувача, Display Mode дозволяє гравцям обирати один з 9 розмірів екрану 17" (4:3), 19" (4:3), 19"W (16:10), 21.5"W (16:9), 22"W (16:10), 23”W (16:9), 23.6”W(16:9), 24”W (16:9), 27”W (16:9), у той час, як функція Smart Scaling надає можливість миттєвого масштабування екрану до потрібного розміру без впливу на чутливість контролера.

BenQ Game Mode Loader для XL2720T зберігає налаштування ігор, що були встановлені професійними гравцями та легендами електронного спорту та робить їх доступними для різних ігор, у тому числі Battlefield 3, Call Of Duty 3, Diablo 3 и Dota2. Користувачі можуть встановлювати ці ексклюзивні налаштування та зберігати їх на S Switch для подальшого швидкого доступу.

Також ця модель є прекрасним вибором для вражаючих цифрових розваг. Монітор сертифікований, як NVIDIA® 3D Vision™ 2, для більш яскравого спостереження він також має технологію NVIDIA 3D LightBoost™, що може вдвічі підвищити початкову яскравість екрану.

Вперше цей професійний ігровий монітор був представлений на 7 сезоні світового чемпіонату Intel Extreme Masters (5-9 березня) у Ганновері.

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор BenQ в Україні, незабаром представить новинку у своєму асортименті.