BenQ починає випуск потужних бездротових рішень для проекторів для дому, бізнесу та навчання

21 / 10 / 2014

Днями компанія BenQ оголосила про випуск бездротових рішень для проведення презентацій – набору приладів, розроблених для використання у різних умовах, що дозволяють проводити презентації без зайвих кабелів. Сюди входить бездротова система нового покоління Wireless Full HD Kit, використовуючи яку, можна налаштувати домашній кінотеатр в одній кімнаті, а дивитись кіно – в іншій; адаптер Wifi Dongle та бездротовий адаптер Quick Wireless Connection USB для показу ділових презентацій із використанням власних пристроїв працівників; адаптер Qcast Dongle, який підтримує бездротові пристрої ближньої дії (NFC). Аксесуари до бездротових проекторів підтримують більшість операційних систем, присутніх на ринку, починаючи з iOS та Android і закінчуючи Mac та Windows.
Створіть найпростіший у використанні домашній кінотеатр із системою автоматичного з’єднання із Wireless Full HD Kit
• Передача повноякісного відеосигналу 1080p у форматі Full HD
• Передача зображення у межах одного приміщення на відстань до 30 метрів
• Широкий діапазон передачі зі швидкістю 145 Мбіт/с з 4 антенами
• Система згладжування завад DFS
• Миттєве налаштування автоматичного з’єднання
• Підтримка 5.1 Channel Digital Audio для звукового сигналу та HDMI 1.4a Mandatory 3D Timing для відео
Wireless Full HD Kit – ідеальне рішення для того, щоб перетворити будь-яку кімнату на розважальний центр, у якому можна переглядати фільми, відеозаписи, грати в ігри без зайвих проблем з кабелями та без зайвих витрат на перепланування й ремонт, не обмежуючи при цьому свій домашній простір. Набір складається з пристрою для прийому та передачі, що охоплює відстань до 30 метрів (100 футів) та може передавати відеосигнал максимальної якості за допомогою чотирьох вбудованих антен та механізму DFS (динамічний вибір частоти), завдяки чому користувачі можуть насолоджуватись повноякісним зображенням 1080p у форматі Full HD та неперевершеним звуком також у інших кімнатах свого дому. Для налаштування системи Wireless Full HD Kit потрібно виконати декілька простих дій усього один раз, а потім пристрій прийому та передачі буде підключатись до проектора автоматично. Система може підтримувати зв’язок з двома пристроями-трансляторами HDMI та двома цифровими моніторами, на яких можна показувати одне й те саме відео та дозволяє користувачам керувати пристроями-трансляторами на відстані. Wireless Full HD Kit входить у комплект з домашнім проектором W1070+W. Його можна також додатково замовити для домашніх проекторів W1070+ та W1080ST+.
Використання адаптеру QCast Dongle у сучасних класах
• Сумісний з проекторами, що мають роз'єм HDMI/MHL
• Висока якість зображення для файлів різних форматів
• Підтримка відображення екрану пристроїв, що працюють на Android (Miracast), iOS та Windows 8 (WiDi)
• Підтримка пристроїв Windows, Mac та Intel Legacy, на яких встановлено програмне забезпечення Qcast
• Підтримка швидкого з’єднання за технологією NFC
Компанія BenQ завжди прикладала максимум зусиль для того, щоб зробити навчальний процес простим та цікавим як для учнів, так і для викладачів. У межах останнього тренду із застосуванням власних пристроїв ми презентуємо QCast Dongle, за допомогою якого можна спроектувати зображення з комп’ютера чи іншого пристрою на великий екран, не використовуючи кабелів. Усе більше учнів та викладачів користуються для роботи в класі планшетами Apple iPad та планшетами, що працюють на Android, тож можливість відображати на великому екрані інформацію з таких пристроїв без безпосереднього підключення відкриває простори для креативного процесу навчання та викладання. Програмне забезпечення Qcast може використовуватись як на інтелектуальних пристроях, так і на комп’ютерах для роботи з різними типами файлів, віддаленими сховищами даних, а також з такими можливостями цих пристроїв, як робота з камерою, музикою, відео та мережею Інтернет. Пристрої з підтримкою NFC зможуть підключитись до QCast Dongle, що дозволить вам почати презентацію, лише раз торкнувшись екрану пристрою.
Економія часу на підготовку до презентації з Quick Wireless Kit
• Підтримує портативні пристрої, що працюють з ОС iOS та Android, на яких встановлена програма QPresenter Pro
• Працює з ноутбуками та ПК з ОС Windows та Mac, у яких є Quick Wireless Connection USB

BenQ створив Quick Wireless Kit, що складається з адаптера USB для бездротового підключення та Wifi-адаптера, який допоможе бізнесменам підготуватися до показу високоякісної презентації усього за кілька хвилин, бо не це потребує підключення пристроїв через кабель та будь-якої інсталяції. До ваших послуг неперевершене рішення, що допоможе заощадити час на проведення презентацій з ноутбуку, ПК або портативного пристрою, яке не потребує завантаження та встановлення жодного додаткового програмного забезпечення на ПК чи ноутбук. Проте якщо ви бажаєте проводити презентацію зі смартфону чи планшету, вам необхідно встановити програму QPresenter Pro від BenQ, за допомогою якої ви зможете зробити незрівнянну бездротову презентацію. За допомогою цієї програми спрощується налаштування презентації, а також додаються такі корисні інструменти для презентацій, як кольорові коментарі та відображення багаторівневих даних. Quick Wireless Kit входить у комплект з проекторами для бізнесу MH680, MX666 та MW665, і його можна додатково замовити для проекторів BenQ, які можуть проводити бездротові презентації.
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор BenQ в Україні, тож з питань придбання товарів та рішень – просимо звертатись до відповідальних менеджерів.

\"\"