BenQ представляє BL2710PT - перший у світі персоналізований світлодіодний монітор для користувачів ПЗ CAD і CAM!

29 / 08 / 2013

Компанія BenQ оголосила про випуск BL2710PT - першого у світі світлодіодного монітора, спеціально створеного для користування професійним програмним забезпеченням CAD (система автоматизованого проектування) і CAM (система автоматизованого виробництва).
Призначений для проектантів, архітекторів, дизайнерів та інженерів, чия робота пов'язана з механічними, автомобільними, промисловими, архітектурними, аерокосмічними, суднобудівельними та навіть анімаційними проектно-конструкторськими роботами, монітор BL2710PT оснащений винятковою продуктивністю екрану завдяки 27-дюймовому дисплею, технології WQHD, що забезпечує роздільну здатність 2560x1440 пікселів, 100% sRGB, AHVA-панелі та спеціально створеним режимам CAD і CAM, ПЗ Display Pilot OSD (екранний дисплей) та контролеру підсвічування без мерехтіння. Використання цього монітора гарантує точність передачі кольору, а також чіткість та узгодженість, такі необхідні для робіт, в яких відображення кольору набуває критичного значення.
Монітор BL2710PT, створений на базі дисплею з 100% sRGB AHVА-панеллю, WQHD роздільною здатністю (2560x1440 пікселів) і високою щільністю пікселів, що забезпечує користувачам на 77% більше робочого простору для відображення графічних програм з винятковою кольоровою гаммою й точністю перегляду в порівнянні з моніторами Full HD. Режим CAD і CAM – це інноваційна технологія, розроблена для калібрування параметрів кольору монітора з метою відображення докладних графічних відомостей, що охоплюють галузеві стандарти. Програмне забезпечення Display Pilot, яке також спеціально створювалося для користувачів CAD і CAM, дозволяє швидко та легко налаштовувати параметри OSD. Більше того, ПЗ містить дві унікальні функції – Auto Pivot і Desktop Partition – для додаткової зручності використання та більшої ефективності. Як і в усіх інших моніторах BenQ, в моделі BL2710PT відсутнє мерехтіння завдяки контролеру, який зменшує мерехтіння світлодіодного екрану на будь-якому рівні яскравості, щоб забезпечити комфортні умови роботи.

Інші функції, притаманні лише BL2710PT:
• Режим Present Mode для прямого з'єднання монітора з проектором;
• Підставка, що регулюється по висоті (150 мм);
• Широкий вибір варіантів підключення: по 2 порти USB 3.0 та USB 2.0.;
• Тонка рамка для зручнішого використання подвійного монітора.
Випуск монітора BL2710PT в Європі заплановано на вересень 2013 року, а компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор BenQ на території України, також невдовзі зможе представити анонсовану модель у своєму асортименті.