BenQ представляє монітор наступного покоління XL2430T для справжніх бійців!

04 / 09 / 2014

 Компанія BenQ представила монітор нового покоління професійної ігрової серії – XL2430T. Володар нагороди Red Dot Award 2014 об'єднав необхідні ігрові рішення, що мають за мету забезпечення найкращої ігрової продуктивності для кожного геймера – від технології зменшення розмитості Motion Blur Reduction, часу відгуку 1 мс, управління оптимізацією ігрової частоти оновлення Gaming Refresh Rate Optimization Management (100/120/144 Гц), які забезпечують ДОСКОНАЛИЙ РУХ ТА ШВИДКУ ГРУ, до новітніх функцій на зразок налаштування яскравості кольорів Color Vibrance, точного встановлення Adjustment Scale та нової технології покращення кольорів Black eQualizer, що пропонують ЧІТКИЙ КОНТРОЛЬ, ігровий авторежим Auto Game Mode, перенесення ігрового режиму Game Mode to Go, новий пульт S Switch та екранне меню Display Pilot заради ІНТУЇТИВНОЇ ГРИ, плюс найкращу ТУРБОТУ ПРО ОЧІ ГРАВЦІВ завдяки передовим технологіям зменшення синього кольору Low Blue Light та комфортного усунення мерехтіння зображення Flicker-free.
XL2430T може пишатися корпусом яскравого червоного (rosso corsa) та чорного кольорів, алюмінієвою опорною ніжкою та найнадійнішою підставкою.
Ще однією важливою конструктивною властивістю ігрового монітору є інтуїтивна насолода від гри завдяки ігровому обладнанню та програмному забезпеченню, такому як Display Pilot, котре можна без проблем індивідуально налаштовувати за багатьма параметрами. Перенесення ігрового режиму Game Mode to Go дозволяє завжди мати з собою універсальні ігрові режими: геймери оцінять можливість зберегти ігрові режими на USB-накопичувач, який буде завжди під рукою. Ігрові режими можна навіть поширювати для спільного користування та співпраці через хмарне сховище чи платформи соціальних мереж. Нарешті, новий пульт S Switch не лише надає швидкий доступ до ігрового авторежиму Auto Game Mode, але й значно природніше та зручніше лежить у руці, уможливлюючи легку навігацію по ігрових режимах.
«Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор BenQ в Україні також незабаром зможе представити анонсовану модель у своєму асортименті. Для здійснення замовлення – звертайтесь до відповідальних менеджерів компанії.

\"\"