BenQ представляє новий ігровий монітор RL2455HM з неймовірним часом відгуку

09 / 04 / 2013

Комапанія BenQ нещодавно оголосила про розширення серії RL (професійних ігрових моніторів) новою моделлю RL2455HM. Тепер геймери зможуть насолоджуватись неймовірно малим часом відгуку GTG - 1 мсек, стерео динаміками потужністю 2 Вт, а також двома портами HDMI® для швидкісного підключення та контролю гри. Монітор також оснащений функціями для професійного налаштування, такими як BenQ’s Black eQualizer (технологія покращення кольорів), Екранний режим, та Інтелектуальне масштабування, щоб надати гравцям перевагу над суперниками.

Створена спеціально для стратегій реального часу (RTS) та ігор на консолях, модель дозволяє користувачам відчути неймовірні емоції від таких RTS ігор як StarCraft II Heart of the Swarm та League of Legends, а також від популярних консольних файтингів, таких як наприклад Mortal Kombat™, завдяки наднизькій затримці вводу кадру 0,003, яка синхронізує дію без часу очікування від руху мишки.

Монітор має два входи HDMI для підключення ігрових консолей PS3 та XBOX, плеєрів Blu-ray™, ПК, камер і т.п. та відтворення зображення з них у форматі full HD, що дозволяє користувачам без зайвих зусиль насолоджуватись світом цифрових розваг. Монітор RL2455HM оснащений 24-дюймовим широкоформатним (16:9) LED екраном full HD з LED підсвічуванням для насиченіших кольорів та меншого споживання електроенергії, з коефіцієнтом контрастності 12 млн до 1 для досягнення найкращої якості зображення.

Для забезпечення гравцям переваги над суперниками, RL2455HM оснащений функцією BenQ’s Black eQualizer (технологія покращення кольорів). Дана функція забезпечує максимальний рівень видимості та коректує яскравість екрану без перетримування яскравих ділянок та втрати чіткості зображення, дозволяє чітко бачити необхідні деталі у затемнених ігрових сценах. Для налаштування індивідуального формату перегляду, функція Екранний режим дозволяє змінювати формат зображення від 17" (4:3), 19" (4:3), 19"W (16:10), 21,5"W (16:9), 22"W (16:10), 23W" (16:9) до 24W" (16:9), а функція Інтелектуальне масштабування - довільно змінити зображення до будь-якого нестандартного розміру без впливу на чутливість управління.

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор BenQ в Україні, вже представляє широкий асортимент моніторів для геймерів: RL2240H, RL2450HT WHITE-RED, XL2411T, XL2420T. Анонсована модель також невдовзі з'явиться у нас, а придбати її можна, здійснивши попереднє замовлення.