BenQ VW 2245Z: Тонкий ззовні, розкішний всередині

30 / 10 / 2014

Монітори серії BenQ V40 вражають ваш погляд елегантним ультратонким дизайном та багатим зображенням бездоганної якості. Справжній шедевр, прекрасний зсередини та ззовні.
Технологія підсвічування без мерехтіння зображення для отримання візуального задоволення.
Технологія усунення мерехтіння нівелює мерехтіння на всіх рівнях яскравості зображення, що значно зменшує втому очей під час роботи. Звичайні світлодіодні екрани мерехтять до 200 разів за секунду. Ваші очі можуть не помічати мерехтіння, однак, безумовно, відчувають його. Позбудьтеся шкідливого для ваших очей мерехтіння, використовуючи монітори з технологією усунення мерехтіння та виконуйте більше роботи без втоми для очей.
Режим читання, що оптимізує процес читання  
Режим Reading Mode створює комфортне відчуття, як від читання справжньої книги, досягаючи цього завдяки налаштуванням температури кольору та яскравості монітора, а також – коефіцієнту контрастності та чіткості, що створює ілюзію поліграфічної сторінки.
Режим зменшення синього кольору
Унікальна технологія зменшення синього кольору від BenQ створена для вирішення повсякденних проблем з випромінюванням світла синього спектру та надає змогу безпечно провести час за комп'ютером. Переходьте до одного з чотирьох попередньо встановлених режимів зменшення синього кольору за допомогою сполучення клавіш OSD (мультимедіа – зниження на 30%, перегляд веб-сторінок – зниження на 50%, Office – зниження на 60%, читання – зниження на 70%) і захистіть свої очі без обмежень візуального задоволення.
Корпоративним користувачам часто доводиться читати документи з монітора. Режим читання налаштовує яскравість екрану, коефіцієнт контрастності та чіткість, щоб забезпечити таке ж легке читання, як з друкованих документів, але без жодних витрат на поліграфію.
Технологія Senseye® – це візуальне рішення для ваших щоденних потреб у перегляді зображень
Отримайте задоволення від реальних природних кольорів завдяки технології BenQ Senseye® Human Vision. За допомогою шести власних технологій калібрування, технологія Senseye ® 3 забезпечує найвищу якість зображення в кожному із шести заданих режимів перегляду: Стандартний, Кіно, Гра, Фото, sRGB і ECO. Режим ECO спеціально розроблений для заощадження електроенергії та грошей.

Монітор TFT 21.5" BenQ VW2245Z, VA, D-SUB, DVI-D, Ultra-Slim, Flicker-free, чорний
Код «ТДБ»: 130749
Код виробника: VW2245Z
Опис:
Розмір дисплею: 21.5 "W
Роздільна здатність (max.): 1920 x 1080
Тип матриці: VA
Кут огляду: 178 /178
Інтерфейси: D-SUB, DVI-D
Сумісність з Win 8

Серія V40 пройшла сертифікацію Windows 8 та була визнана повністю сумісною із колірною системою ОС Windows 8.
Наклейка ecoFACTS
Позначка ecoFACTS вказує на те, що продукти BenQ є екологічно безпечними!
Гарантія виробника - 36 місяців!

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор BENQ в Україні!

\"\"