BenQ випускає свій перший 3D-проектор Full HD для домашніх кінотеатрів

31 / 01 / 2012

Компанія BenQ днями оголосила про випуск першого 3D-проектора Full HD для домашніх кінотеатрів – W7000. До того ж, це перший проектор у світі, що отримав сертифікат TUV Rheinland 3D Full HD.

Використовуючи технологію DLP Link™, W7000 проектує високоякісні 3D-зображення Full HD 3D роздільної здатності 1080p без перешкод і ефекту "червоних очей". Володіючи коефіцієнтом контрастності 50000:1, яскравістю екрану 2000 ANSI люмен, кольоровим діапазоном Rec. 709, технологією BrilliantColor™, технологією освітлення VIDI™ і найновішою технологією підключення стандарту HDMI 1.4a, проектор W7000 дозволить вам переглядати фільми, спортивні трансляції та грати у 3D відеоігри із чудовою якістю картинки.

Проектор W7000 оснащено тією ж оптичною системою, адаптованою під Full HD, що і будь-який інший проектор для домашніх кінотеатрів від BenQ. Він забезпечує найвищий рівень чіткості і чистоти зображення у форматі Full HD. Проекційна лінза, виготовлена зі скляних лінзових елементів, пропонує більш детальне зображення та кращі характеристики яскравості.

Обладнаний унікальною системою управління відтворення кольорів, включно з автономним контролем кольорів 3D-відео, режимом попередніх та індивідуальних налаштувань, проектор W7000 дозволяє глядачам точно налаштувати відтінки, контрастність, яскравість, кольорову температуру, діапазон і рівень балансу білого. При цьому, усі налаштування точно відповідатимуть індивідуальним параметрам відео у форматах 2D та 3D. І на завершення, проектор W7000 має широкий діапазон реагування об'єктиву для простого налаштування у домашніх умовах.

«Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор компанії BenQ, на території України представляє широкий асортимент продукції виробника. Анонсовану новинку зацікавлені користувачі також зможуть незабаром придбати у нас за попереднім замовленням.