BenQ W1070+ з функцією бездротового Full HD, MHL та зсувом лінзи

08 / 09 / 2014

Компанія BenQ представила W1070+ – найновіше універсальне рішення у галузі домашніх розваг. Це наступник успішної моделі W1070, котрий додатково укомплектований інноваційними технологіями передачі даних, такими як WFHD (Wireless Full HD) та MHL. Окрім того, його оснащено високоякісним динаміком 10 Вт та системою корекції трапецієдальних викривлень 2D.
Сучасний домашній кінотеатр Full HD
BenQ W1070+ забезпечує роздільну здатність Full HD 1920х1080, яскравість 2200 люмен ANSI, насиченість кольору 1 070 000 000 кольорів і максимальну контрастність 10 000 : 1. Розмір поверхні екрану становить 235 дюймів по діагоналі. Зміщення об'єктиву та функція корекції трапецієдальних викривлень 2D забезпечують оптимальне співвідношення розмірів зображення.
Інтегровані вводи HDMI® забезпечують можливість підключення до W1070+ таких джерел відео, як Blu-Ray-плеєри, ігрові приставки або ПК з можливістю відтворення 3D-зображення. Також не є проблемою й прямі трансляції спортивних заходів за допомогою кабельних або супутникових каналів. Технологія потрійного відблиску забезпечує відтворення у форматі 3D для зображень з частотою 144 Гц, завдяки чому через потроєння частоти відтворення екрану не відбуваються вібрації. Загальне позитивне враження від W1070+ доповнюється поліпшеним звуком високоякісного динаміка потужністю 10 Вт, що особливо відчувається у діапазоні низьких частот.
Нові можливості для обміну даними – Wireless Full HD, MHL та MiraCast

До комплекту W1070+ входить набір WFHD (Wireless Full HD), який забезпечує інноваційну можливість передачі даних без дратуючих з'єднуючих кабелів. Цей комплект складається з передавача з двома входами HDMI® та одним виходом HDMI® і приймача, що підключений через USB до проектора та одночасно надає живлення до приймача. З діапазоном до 20 метрів і часом очікування менше 1 мс, цей WFHD комплект забезпечує відмінні умови як для перегляду фільмів, так і для фанатів онлайн-ігор. DFS (динамічний вибір частоти) є додатковою функцією, яка дозволяє WLAN автоматично змінити канал, якщо обраний вже використовується або переривається.
Окрім того, W1070+ оснащений роз'ємом MHL для підключення смартфонів або планшетів за допомогою кабелю MHL безпосередньо до комп'ютера. Домашнє відео, відеокліпи, фотографії, відео потоки та інше можуть бути легко відтворені у великому форматі. Також можна підключити ключ MiraCast, що направляє дані до MiraCast-сумісниих пристроїв і відображає їх на проекційній поверхні.
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор BenQ в Україні, вже найближчим часом зможе представити анонсовану модель у своєму асортименті за умови попереднього замовлення.