BenQ W1080ST - проектор для домашнього кінотеатру з бездротовою передачею Full HD і боковою проекцією

07 / 10 / 2014

Компанія BenQ оголосила про початок продажу нового W1080ST+. Це перший в світі проектор для домашнього кінотеатру із зручним інтерфейсом та технологією бездротової передачі даних зображення Full HD нового покоління, боковою проекцією та короткофокусною технологією. Він має такі незамінні функції як MHL (Mobile High-Definition Link — мобільний зв’язок високої чіткості), гнучку систему масштабування із 1,2-кратним збільшенням, вбудовані динаміки потужністю 10 Вт, власну контрастність 500:1 ANSI, яскравість світлового потоку 2200 люмен ANSI, технологію BrilliantColorTM, DLP DarkChip3TM, проекцію в режимі 3D Full HD та зручний інтерфейс для новачків. W1080ST+ забезпечує ідеальну якість для сімейного перегляду та індивідуального використання. Він перетворить будь-яку оселю на розважальний центр, а встановлення та монтаж будуть відбуватися дуже просто. Все, що вам необхідно - це проекційна відстань 1,5 метри для ігор та перегляду фільмів й відео на великих 100-дюймових екранах!
W1080ST+ оснащений функцією бездротової передачі даних у форматі Full HD нового покоління, розробленою BenQ, а також функціями короткофокусної та бокової проекції для забезпечення зручного використання у будь-якому куточку вашої оселі. Жодних обмежень у просторі. Жодних проблем із кабелем. Жодних ремонтів. Новітній комплект Full HD з додатковою функцією бездротової передачі даних необхідно встановити лише один раз, щоб потім зручно влаштуватися та насолоджуватися великоформатною картинкою! Проектор забезпечує бездротове покриття у радіусі 30 м, що підтримується неперевершеною технологією передачі даних BenQ, яка забезпечує відтворення нестисненого зображення у форматі 1080p Full HD та відмінний звук без перешкод через кілька кімнат. Механізм боротьби з перешкодами за технологією DFS (динамічний вибір частоти) забезпечує відсутність будь-яких вад під час кіносеансів.
Вбудований резонансний динамік потужністю 10 Вт поліпшує якість відтворення та має глибші баси для відчуття справжнього ефекту занурення під час прослуховування аудіо чи ігор. У наявності є чотири режими попередніх налаштувань звуку та еквалайзер, що дозволяє поліпшувати якість музики. До того ж, W1080ST+ має сертифікат ISFccc®, що дозволяє скористатися послугами калібрування ISFccc та налаштувати якість кольору проектора спеціально для вашої оселі.
Також проектор оснащено інтерфейсом MHL, тож ви зможете легко відтворювати цифрові потоки з пристроїв, які підтримують протокол MHL за допомогою MHL-кабелю або MHL-адаптера від іншого виробника на великому екрані.
Проектор W1080ST+ надійде в продаж вже зовсім скоро, а компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор BenQ в Україні, зможе представити анонсовану модель зацікавленим користувачам за умови попереднього замовлення.

\"\"