BenQ запускає нову серію моніторів XL2720Z з технологією зменшення розмитості (Motion Blur Reduction)

20 / 02 / 2014

Kомпанія BenQ презентувала монітор XL2720Z – новий, вражаючий 27” професійний ігровий монітор, створений з урахуванням всіх ексклюзивних інновацій щодо покращення чіткості зображення для FPS-ігор, від функції управління оптимізацією частоти оновлення ігрового зображення (GROM) та технології усунення мерехтіння на всіх рівнях яскравості зображення до найновіших додаткових технологій: технологій Motion Blur Reduction і Low Blue Light. Вкотре підтвердивши непохитність свого переконання у тому, що суть гри полягає у деталях, компанія BenQ врахувала першочергові фактори успіху гри: вражаюча чіткість та плавність зображення і неперевершений комфорт для «хардкорних геймерів» та шанувальників комп'ютерних ігор.
XL2720Z є професійним ігровим монітором, у якому використовують технологію Motion Blur Reduction, найсучасніше технологічне нововведення компанії BenQ, розробка якого здійснювалась з урахуванням роздільної здатності, швидкості відгуку і частоти оновлення монітора. Все це дозволяє досягти ультра-чіткого зображення без розмитостей. Завдяки даній технології шанувальники комп'ютерних ігор отримають перевагу швидкої реакції та покращену якість зображення, що додасть зручності та впевненості під час гри. Технологія Motion Blur Reduction підтримує широкий діапазон роздільної здатності та частоти оновлення для забезпечення чистого і чіткого відтворення відео.
Нова технологія Low Blue Light, що також використана в моніторі XL2720Z, забезпечує гравцям першокласні умови відображення, які дозволяють тривалий час практикуватись в комп'ютерних іграх та завзято змагатися завдяки чіткому зображенню. Технологія дозволяє успішно компенсувати вплив шкідливого спектру синього кольору, який випромінює звичайний екран комп'ютера, завдяки наявності різноманітних регульованих рівнів частки синього кольору в підсвічуванні, що допомагає зберегти зір гравцям. Також зникає необхідність використовувати тоновані жовтим кольором окуляри для додаткового захисту очей. Зображення в комп'ютерній грі може бути чітким, зручним та безпроблемним.
Ще однією особливістю, яка варта уваги, є технологія «усунення мерехтіння», що забезпечує комфортний процес гри і розроблена для усунення мерехтіння на всіх рівнях яскравості та забезпечення комфорту для очей професійного гравця, який витрачає в середньому від 8 до 12 годин у день для вдосконалення своїх навичок.
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор BenQ в Україні, представляє широкий асортимент продукції виробника та згодом зможе потішити зацікавлених ентузіастів анонсованою моделлю за умови попереднього замовлення.