Блок живлення HYDRO G PRO 1000 - золото найвищої проби від FSP

15 / 12 / 2021

FSP – провідний виробник та один з лідерів індустрії у виробництві блоків живлення на українському ринку представлений давно.

Розпочавши своє виробництво з бюджетного сегмента, FSP довів, що якість може бути доступною, а БЖ працюють 10 років та більше (часом вони потребують заміни конденсаторів). Тому виробник пішов далі і замахнувся на високі сегменти.

В якості своїх топ-продуктів FSP пропонує блоки живлення з золотою або платиновою ефективністю, з водяним охолодженням, з резервуванням – на будь-який смак.

Один з таких топових, але доступних за ціною продуктів виробника – блок живлення FSP HYDRO G PRO 1000 з ефективністю 80PLUS GOLD

Досить часто такі блоки живлення називають «кіловатниками». На сьогодні цього БЖ вистачить практично для будь-якого потужного комп'ютера.

Схемотехніка FSP HYDRO G PRO 1000 наступна: Half-Bridge + LLC + Single Rail +  DC/DC

Half-Bridge: два MOSFET транзистори є оптимальним та достатнім рішенням.

LLC: дві котушки та конденсатор гармонізують змінний струм та дають високу стабільну напругу на виході. Завдяки такій схемі (Half-Bridge + LLC) БЖ забезпечує на виході стабільну напругу на рівні +\- 1% до номіналу.

Single Rail +  DC/DC: важливий момент для систем, що використовують від однієї до кількох потужних відеокарт – спочатку формується одна шина +12 В, куди скеровується вся потужність, а потім за допомогою DC/DC перетворювачів формується решта напруги. Це є важливим, тому що використання одного каналу +12 В дозволяє не задумуватися, чи вистачить потужності на данному конкретному каналі, а підключати пристрої в найбільш зручний спосіб.

Допустима вхідна напруга цього БЖ від 100 до 240 В. Є активний фактор корекції потужності APFC.

Корпус чорного кольору та розміром 150 х 150 х 86 мм має вентиляційну решітку з місцем під наліпки. Внаслідок повністю модульної конструкції з чорними пласкими кабелями цей БЖ є сучасним рішенням для акуратно зібраного ігрового комп’ютера. Кабелів тут достатньо багато: 1 шт. для системної плати, 2 шт. – для процесора, 8 шт. PCI-E, 5 шт. – MOLEX, 14 шт. – SATA і ще 1 шт. для дисковода 3.5”. Цього набору більш ніж достатньо для добре укомплектованого ігрового ПК.

Відповідність стандарту ATX12V V2.52 зможе забезпечити стабільну роботу усього обладнання, а також підтримує усі сучасні процесори Intel (станом на кінець 2021 року) і процесори AMD. В комплекті є 2 процесорних кабелі живлення для підключення потужних систем.

На фоні решти блоків живлення високого класу цей пристрій виділяється технологією OFF-WET- особливим комфортним покриттям, яке захищає блок живлення при роботі в умовах дуже високої вологості (до 92-95%). Покриття є тонкою полімерною плівкою товщиною 25-250 мкм, яка покриває плату і інші компоненти, захищаючи пристрій від вологи, пилу, хімікатів та температурних коливань.

Японські електролітичні конденсатори дають змогу виробнику надавати 10-річну гарантію.

БЖ HYDRO G PRO 1000 має два вимикачі, завдяки чому пристрій працює тихо. Додатковий вимикач з написом «ЕСО» відповідає за включення екорежиму роботи, коли вентилятор охолодження вмикається лише при навантаженні понад 30%. А вентилятор 135 мм укомплектований гідродинамічним підшипником, який є практично безшумним в роботі.

Як і більшість блоків живлення FSP, HYDRO G PRO 1000 відповідає сучасному стандарту IEC/ EN 62368. Виробник приділяє велику увагу екоініціативам і працює над екологічністю своєї продукції.

Підсумовуючи все сказане, можна зробити висновок, що FSP HYDRO G PRO 1000 – це блок живлення, котрий має все, що є необхідним для високоякісної роботи ваших ПК. В нашому асортименті дана модель з’явиться вже протягом місяця і буде доступною для замовлення нашим зареєстрованим партнерам.

Техніка для бізнесу - провідний ІТ-дистриб'ютор України. Якщо ви ще не знами, заповнюйте форму та реєструйтеся і ми запропонуємо вам вигідні умови співпраці.