CeBIT 2012: стенд Chieftec – корпуси і БЖ!

19 / 03 / 2012

Компанія Chieftec, котра володіє широким асортиментом різноманітних корпусів, планує вийти на новий рівень, продукуючи рішення для геймерів. Уявлення виробника про те, яким насправді має бути корпус для ігрового ПК, знайшло своє втілення у моделі під назвою Libra.

Корпус може похвалитися наявністю на верхній панелі двох портів USB 3.0, док-станцією для SATA-накопичувача і регулюванням швидкості обертання вентиляторів. В залежності від довжини 3D-карти, фронтальний вентилятор можна переміщати в горизонтальній площині. Ймовірно, що в серійній моделі він буде не лимонного, а чорного та / або червоного кольору. Існує й компактніша модель - Libra (LT-01B) типорозмір - microATX. На виставці також були представлені БЖ. Бюджетний сегмент представляла лінійка iARENA потужністю від 350 до 500 Вт.

Нові пристрої серії A-80 і A-135 мають частково модульну кабельну систему і охолоджуються з допомогою безшумних 140-мм вентиляторів.

Для ентузіастів запропоновано БЖ NITRO 85+ II потужністю до 1200 Вт (також модульні), що відповідають вимогам рейтингу 80PLUS Bronze.

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор Chieftec на території України, представляє широкий асортимент продукції виробника та неодмінно ознайомить зацікавлених користувачів з новинками після їх виходу на ринок.