Centurion 6 Cooler Master готовий прийняти командування у кібербаталіях!

25 / 02 / 2013

Представляємо Cooler Master Centurion 6 - корпус, створений в славних традиціях знаменитої серії Centurion для широкого кола користувачів, призначений як для ігрових комп'ютерів середнього рівня, так і для робочих станцій або офісних ПК.

Centurion 6 підтримує великі потужні відеокарти довжиною до 405 мм. Фронтальна панель оснащена вентиляційною решіткою, за якою встановлено 140-мм вентилятор з синім підсвічуванням. Загальна кількість вентиляторів може досягати 9. Для екстремальної продуктивності можна встановити систему водяного охолодження, розташувавши її радіатор зверху (240 мм) або ззаду (120 мм) корпусу.

Інтерфейс - панель з портами USB 3.0 розташована спереду, а кнопки On / Off і Reset - на вертикальній алюмінієвій планці, що є частиною стильного обрамлення фронтальної панелі.

За сукупністю характеристик і можливостей модернізації системи, корпус Centurion 6 є однією з кращих пропозицій на ринку в середньому ціновому діапазоні.

Переваги:

-          Фронтальна панель з металевою решіткою і алюмінієвим обрамленням в класичному стилі,

-          Підтримка USB 3.0 і всіх high-end відеокарт довжиною до 405 мм,

-      - Встановлення радіатора системи водяного охолодження зверху (240 мм) або ззаду (120 мм) корпусу,

-       Підтримка до 9 вентиляторів, попередньо встановлено 2: синій 140-мм спереду і чорний 120-мм ззаду,

-          Два 120-мм вентилятора можна встановити на лівій бічній панелі для охолодження відеокарт,

-          Відсіки ODD та 2,5" брекети забезпечують швидке встановлення приводів.

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор Cooler Master в Україні вже невдовзі представить анонсовану новинку в своєму асортименті.