CM Storm Scout II Cooler Master в комплектації Advanced – жоден геймер не встоїть!

18 / 01 / 2013

CM Storm Scout II Advanced - це поліпшена комплектація геймерського корпусу Scout II.
На відміну від звичайної версії, в комплектації Advanced є два 120 мм-ових вентилятори з червоною підсвіткою, що вже встановлені на передній панелі. Задній вентилятор з підсвічуванням замінений вентилятором без підсвічування. Збільшено до 4-ох максимальну кількість встановлюваних дисків SSD.

У корпусі Scout II застосовано нові дизайнерські і конструкторські рішення. Основа ручки для перенесення кріпиться болтами, що дозволило збільшити міцність і, відповідно, максимальну вагу зібраного ПК без ризику деформації корпусу при транспортуванні.
Усередині корпусу розташована корзина для HDD, частина якої може бути знята для встановлення великогабаритних відеокарт.
На передній панелі під слайдером розміщені швидкісні порти USB 3.0 і порти USB 2.0. Простір між лотком материнської плати і правою бічною панеллю збільшено для зручнішого та простішого укладання кабелів. Scout II повною мірою відповідає запитам кіберспортсменів і ентузіастів комп'ютерних ігор. Корпус чудово впишеться в будь-який інтер'єр і забезпечить ефективне охолодження компонентів справжнього ігрового ПК.

Переваги:
• Міцна та надійна ручки для перенесення,
• 2 порти USB для підключення швидкісних периферійних пристроїв,
• Можна встановити до 3 оптичних дисководів, до 7 жорстких дисків і чотирьох SSD,
• У корпусі можна встановити до 9 вентиляторів, два з яких вже встановлені на передній панелі і мають червоне підсвічування,
• 2 вентилятори 120 мм можуть бути встановлені на прозорій бічній панелі,
• Кнопка відключення підсвічування фронтальних вентиляторів,
• Сумісність з відеокартами довжиною до 399 мм,
• Фільтри, що можна знімати і мити, знаходяться під блоком живлення і на передній панелі

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор Cooler Master в Україні вже незабаром представить у своєму асортименті анонсовану новинку, тож чекаємо на Ваші замовлення!