Cooler Master V Semi-Modular - лінійка блоків живлення з сертифікатом 80 PLUS Gold

04 / 08 / 2014

Лінійка модульних блоків живлення Cooler Master V, що складається з рішень потужністю 700, 850, 1000 і 1200 Вт, отримала поповнення. Це моделі Cooler Master V Semi-Modular потужністю 450, 550, 650 і 750 Вт. Від вищевказаних рішень вони відрізняються наявністю напівмодульної системи кабелів. Отже, основні кабелі виходять безпосередньо з блоку живлення, а інші користувач може самостійно під'єднати в міру необхідності. Самі кабелі зроблені у вигляді плоских шлейфів, що дозволить забезпечити менший опір повітряним потокам всередині комп'ютерного корпусу.
Новинки примітні отриманим сертифікатом 80 PLUS Gold. Він свідчить про високий ККД (не менше 92% при 50% навантаженні і вхідній напрузі 230 В), а також можливості роботи при вхідній напрузі від 90 до 264 В.
Блоки живлення лінійки Cooler Master V Semi-Modular відрізняються наявністю всього однієї лінії +12 В, потужність якої відповідає 96-99% від потужності самого джерела, що є відмінним показником. Потужності ліній +3,3 В і +5 В (100-120 Вт) також буде цілком достатньо для забезпечення живлення компонентів ПК.
Особливістю лінійки є використання якісної елементної бази. Так, наявність японських конденсаторів дозволяє говорити про тривалий термін служби Cooler Master V Semi-Modular. А застосування DC-DC перетворювача дозволило досягти високої ефективності підсистеми живлення.
Всі моделі лінійки оснащені цілим рядом захисних опцій: від перенапруги (OVP), від зниженої напруги (UVP), від надструмів (OCP), від короткого замикання (SCP), від перевантаження по сумарній потужності (OPP) і від перегріву (OTP).
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор Cooler Master в Україні, представляє широкий асортимент продукції виробника, тож незабаром ми також зможемо потішити зацікавлених ентузіастів анонсованою новинкою (за умови попереднього замовлення)!

\"\"