D-Link розширює програму безкоштовної довічної гарантії на модулі SFP

12 / 03 / 2012

Компанія D-Link оголошує про розширення програми безкоштовної довічної гарантії на мережеве обладнання. Тепер до переліку мережевого обладнання D-Link, на яке поширюється гарантія, додано всі SFP-модулі, що виготовляються компанією D-Link.

SFP-модулі D-Link забезпечують високошвидкісну і надійну передачу даних по багатомодовому / одномодовому оптоволоконному кабелю на відстані до 80 км і дозволяють робити заміну в «гарячому» режимі без зупинки роботи мережі. Асортимент продукції D-Link поповнено новою серією економічних SFP-модулів з дальністю передачі даних по одномодовому оптичному кабелю до 2 км і швидкістю передачі до 1 Гбіт / с. На даний момент, серія DEM-302S складається з моделей: DEM-302S-LX, DEM-302S-BXD і DEM-302S-BXU.

SFP-модуль DEM-302S-LX оснащений 1 портом 1000BASE-LX і забезпечує роботу на центральній довжині хвилі 1310 нм. Для підключення одномодового оптоволоконного кабелю використовується дуплексний LC-роз'єм. Двонаправлені SFP-модулі DEM-302S-BXD/BXU підтримують технологію WDM і застосовуються в парі. Вони забезпечують прийом і передачу даних в кінцевих точках каналу зв'язку, використовуючи для цього різну довжину оптичних хвиль - 1310 нм і 1550 нм. Кожен DEM-302S-BXD/BXU оснащений 1 портом 1000BASE-BX. Для підключення одномодового оптоволоконного кабелю використовується стандартний симплексний LC-роз'єм.

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор D-Link на території України