Dell PowerEdge FX - нова модульна серверна архітектура

28 / 01 / 2015

Dell PowerEdge FX - нове покоління конвергентних рішень, що допоможе Вам розширити свій бізнес.

Американський вендор Dell представляє нову модульну серверну архітектуру PowerEdge FX. Вона дозволяє створювати обчислювальні системи різних конфігурацій, використовуючи ряд базових модулів, а також гнучко нарощувати ресурси IT-системи в міру необхідності.

\"\"

Модульні рішення на базі технології PowerEdge FX значно відрізняються від того, що представлено на ринку сьогодні. Ці машини проектуються з прицілом на майбутнє, поєднуючи переваги концепцій SDDC (Software-Defined Data Center або ЦОД) та серверів на базі стандартної архітектури.

Базова версія PowerEdge FX являє собою стієчний корпус висотою 2U, в який можуть вміститися шість модульних картриджів з серверами. Ці картриджі будуть доступні в декількох версіях: від малопотужних з SoC-чіпами до потужних варіантів з чотирма повноцінними серверними процесорами на материнській платі.

«Техніка для бізнесу» - офіційний партнер Dell, про що свідчить статус «DELL Registered Partner». Зважаючи на це, наші сертифіковані спеціалісти допоможуть Вам підібрати найбільш зручний та вигідний варіант, що зробить Ваш бізнес більш захищеним та конкурентоспроможним.