Дезінфікуйте монітори легко та безпечно!

21 / 04 / 2020
Згідно з дослідженнями University Medicine Greifswald та Ruhr University Bochum віруси можуть залишатися активними на металевих, скляних або пластикових поверхнях до 9 днів.
Що вирізняє ці монітори серед інших?
Розроблене, щоб забезпечити найвищу якість зображення, захист панелі та легке обслуговування, оптичне скло NeoV™ отримало нагороду журналу PC Magazine у номінації «Краща інновація». Це загартоване оптичне скло з фірмовим багатошаровим покриттям, яке покращує якість зображення та захищає екран від випадкових пошкоджень.
Оптичне скло NeoV™ виготовляється з дотриманням чіткого виробничого процесу, який покращує скло для додаткової міцності та якості. У випадку зі звичайним РК-дисплеєм, твердість панелі сягає відмітки лише 2 (з 10) за шкалою Мооса, тому панель можна легко подряпати або пошкодити, з оптичним склом NeoV™ скло досягає 6 балів за шкалою твердості. Ця твердість захистить панель від бруду, повторного дотику чи інших випадків, які можуть пошкодити крихку мембрану РК-панелі.
Оптичне скло NeoV™ пройшло тест на дію абразивної кислоти CNS (13033) рівня A та тест на дію лугів рівня B.

 

 

 

<div style="color: rgb(33, 33, 33); font-family: " segoe="" ui",="" "segoe="" wp",="" ui="" wpc",="" tahoma,="" arial,="" sans-serif;="" font-size:="" 15px;="" background-color:="" rgb(255,="" 255,="" 255);="" margin:="" 0px;"=""> Скло легко очищається та дезінфікується водою, спиртом та іншими засобами для очищення.