До закінчення підтримки Windows Server 2003 залишилося менше 5 місяців!

12 / 03 / 2015

Компанія «Техніка для бізнесу» нагадує Вам, корпоративним користувачам Windows Server 2003, про швидке припинення підтримки серверної платформи компанією Microsoft.

Після 14 липня цього року операційна система Windows Server 2003 не отримуватиме оновлення безпеки, що істотно може підвищити ризики, пов'язані з надійністю корпоративних IT-інфраструктур. Для забезпечення стабільного та безперебійного функціонування серверних майданчиків компанія рекомендує своїм замовникам провести оновлення ОС до актуальних версій.

  \"\"

За останнє десятиліття, завдяки появі хмарного сховища та нових стандартів управління і політик безпеки, можливості сучасних технологій значно зросли. Тому оновлення серверів є надважливим не тільки для безперебійного функціонування IT-систем, а й для забезпечення значних конкурентних переваг підприємств.

Правильна стратегія міграції на нові і більш сучасні ОС включає декілька ключових елементів. Вона вимагає виявлення систем, що залишилися під управлінням Windows Server 2003, аналізу робочих навантажень та пошук відповідного способу переходу до нових можливостей і технологій.

Microsoft пропонує віртуалізацію Windows Server 2012 R2, Microsoft Azure і Office 365 в якості найбільш влучних систем для міграції із застарілої платформи.

Більш детальну інформацію про міграцію на нові серверні ОС можна знайти тут. А щоби зрозуміти усі ризики, які загрожують для Вашого бізнесу, ми рекомендуємо зареєструватися на тематичний вебінар, що відбудеться 20 березня 2015 р. о 14:00.

Не зволікайте, звертайтесь за консультаціями до відповідального менеджера «Техніки для бізнесу».