Дисплеї серії AG Neovo LA & LH: найвищий рівень комфорту для очей

31 / 07 / 2019

"Дисплеї серії LA/LH розроблені спеціально для комфортної роботи та дозволяють щоденно користуватися ними, не напружуючи очей". – Кевін Ші, менеджер проектів AG Neovo

Комфортні та ергономічні, легко налаштовуються під користувача, настільні дисплеї серії AG Neovo LA та LH – найкращий вибір для ваших потреб. Дисплеї підходять, як для роботи, так і для домашнього використання.

Ергономічні і зручні, чудово підходять для професійного використання

Дисплеї серії AG Neovo LA і LH були розроблені спеціально для тривалої роботи і тому є безпечними для очей. Підсвічування без мерехтіння та фільтр синього світла зменшують надмірне напруження очей, спричинене шкідливим світлом або поганою якістю зображення. Широкий кут огляду, коефіцієнт контрасту 20 000 000:1 і ультра тонка панель надають користувачеві широкий кут перегляду та чіткість зображення. А для відеоконтенту вбудована технологія зменшує розмиття та спотворення зображень.

Постійно адаптується: конфігуруйте під конкретний сценарій використання

Спеціально для комфорту користувача, обидві серії дисплеїв легко настроюються під різні сценарії використання. Серія LH дає користувачеві контроль над висотою (до 100 мм), нахилом (від -5° до 20°), поворотом (від 0° до 90°), що дозволяє легко настроїти дисплей для різних робочих середовищ та особистих уподобань. Пристрої підтримують DisplayPort та HDMI, тому не потрібно турбуватися про мультимедійні з'єднання. Дисплеї серії LA/LH можна використовувати як автономно, так і в поєднанні з декількома дисплеями, що дозволяє їм вписатися в будь-яку конфігурацію користувача.

Загалом, каже Кевін Ші, керівник проекту AG Neovo, дисплеї серії LA/LH пропонують користувачам "екран, від якого не можна відірвати очей". І цього не потрібно буде робити, оскільки вони забезпечують найвищий рівень комфорту перегляду: “Дисплеї серії LA/LH пропонують комфортний дизайн, який дозволяє щоденно користуватися дисплеєм, не напружуючи очей”, – каже Ші.