Електронна книга AirBook Wi-Fi City в елегантному дизайні

01 / 04 / 2013

Компанія «Техніка для бізнесу» представляє у своєму асортименті новинку – електронну книгу AirBook Wi-Fi City від AirOn. Ця модель стане відмінним вибором для користувачів, котрі цінують елегантний і тонкий дизайн, високу продуктивність та швидкий доступ до книжкового контенту завдяки вбудованому модулю Wi-Fi.

AirBook Wi-Fi City створено на базі 6-дюймового дисплею нового покоління Pearl, що забезпечує комфортне і безпечне читання книг, а також перегляд зображень. Особливістю даної моделі є її мультиформатность. AirBook Wi-Fi City відкриває і відтворює будь-які тексти, оскільки підтримує більше 20 текстових форматів, у тому числі працює з таблицями в Excel та презентаціями в Power Point, а також з архівами ZIP і RAR.

Новинку оснащено вбудованою пам'яттю 4 ГБ, що дозволяє вмістити величезну бібліотеку - понад 5 тис. книг. При цьому вбудовану пам'ять можна збільшити до 16 ГБ за допомогою зовнішніх карт пам'яті формату microSD.

Завдяки мультимедійним можливостям користувачі AirBook Wi-Fi City зможуть також прослуховувати аудіокниги, улюблену музику, переглядати фотографії та вивчаючи іноземні мови. Пристрій підтримує інтерфейс на трьох мовах (укр., рос., англ.), має додаткову функцію для самостійного встановлення словників, а також опцію «Відтворити текст в мовленні».

Модель AirBook Wi-Fi City дозволяє робити записи за допомогою віртуальної QWERTY-клавіатури: будь-який коментар, важлива цитата чи сентенція будуть відразу записані та збережені. Кнопки клавіатури розташовані в зручному порядку і не займають зайвого місця на корпусі пристрою.

Незважаючи на свої маленькі габарити - 168х116х8 мм, AirBook Wi-Fi City оснащена вбудованим модулем Wi-Fi, що забезпечує швидкий і легкий доступ до соціальних мереж, пошти, книжковому контенту. Завдяки вбудованому літій-полімерному акумулятору ємністю 1500 mAh, AirBook Wi-Fi City має низьке енергоспоживання і при інтенсивному читанні повного заряду вистачає на кілька тижнів.

Технічні характеристики AirBook Wi-Fi City:
- Тип екрану: E-ink Pearl;
- Діагональ екрану: 6'';
- Кольори екрану: 16 градацій сірого;
- Роздільна здатність екрану: 600x800;
- Оперативна пам'ять: 128 МБ;
- Вбудована пам'ять: 4096 МБ;
- Слоти розширення: microSD до 16 ГБ;
- Тип батареї: Li-Polymer;
- Ємність батареї: 1500 mAh;
- Комунікації: miniUSB 2.0, Wi-Fi;
- Вбудований модуль Wi-Fi;
- Формати тексту: TXT, PDF, EPUB, FB2, MOBI, PDB, CHM, HTML, RTP, DJVU, Adobe DRM, DOC, DOCX, DJV, ZIP, RAR, RTF, XLS, XLSX, PPT, PPTX, OEB, TRC , PRC;
- Формати зображення: JPG, GIF, PNG, BMP;
- Формати аудіо: MP3, WAV, WMA;
- Аудіовихід: 3,5 мм;
- Вбудовані додатки: перетворення тексту в мову, Словник, Браузер, Аудіопрогравач, замітки, Facebook;
- Комплектація: пристрій AirBook CITY, Hi-Fi-навушники, зарядний USB-пристрій, USB-кабель, чохол, інструкція, гарантійний талон, упаковка;
- Розмір: 168х116х8 мм;
- Вага: 180 г;
- Матеріал корпусу: пластик.
«Техніка для бізнесу» вже представляє модель у своєму асортименті!
Поспішайте робити замовлення!