«Фуджікура» висловила свою подяку ТОВ «Техніка для бізнесу»

06 / 10 / 2016

На Львівщині японська компанія Fujikura запустила другий за рахунком завод електрообладнання і автозапчастин. Перший завод у Львівській області почав працювати ще в квітні 2016 року.
Церемонія відкриття заводу пройшла 30 вересня з участю перших осіб держави і регіону - Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та міського голови ЛьвоваАндрія Садового.
Найближчим часом планується будівництво ще 4 заводів, а це тисячі нових робочих місць і чудовий приклад реальних інвестицій в економіку України.
Нагадаємо, Fujikura заснована у 1885 році у Японії і поступово розрослася до міжнародної корпорації, що займається інноваційними технологіями. Оборот компанії перевищує 5 млрд €/рік. Її представництва працюють у США, Сінгапурі, Малайзії, Великобританії, В'єтнамі та Індії. У штаті - більше 50 тис. працівників.
Завжди приємно, коли в нашу державу ідуть інвестиції. Для нас такі новини вдвічі приємніші, адже наша компанія успішно та професійно працювала з ТОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів» в напрямках:
- постачання ІТ-техніки;
- розробки та затвердження в головному офісі компанії «Фуджікура» комплексних проектних рішень по структурованих кабельних мережах, системи безпеки, охоронної сигналізації, системи контролю доступу;
- впровадження розгортання корпоративної комп’ютерної мережі та телефонії на виробництві та офісних приміщеннях.
Нашими спеціалістами на постійній основі проводиться технічна підтримка та обслуговування реалізованих систем.
«Фуджікура» висловила нам свою подяку та рекомендує «Техніку для бізнесу», як надійного партнера.

\"\"

\"\"

\"\"