GeForce GTX 750 Ti і 750 - перші рішення на архітектурі Maxwell

27 / 02 / 2014

Днями були представлені перші рішення на архітектурі Maxwell - GeForce ® GTX ™ 750 Ti і GTX 750. Нова графічна архітектура забезпечує подвійний приріст продуктивності та зменшення енергоспоживання вдвічі.

GTX 750 Ti удвічі швидше GTX 550 Ti, одного з найпопулярніших GPU попередніх поколінь  та наближається до GeForce GTX 480 - флагманського продукту на базі архітектури Fermi. При цьому енергоспоживання новинки становить всього 60 Вт, тобто ¼ енергоспоживання GeForce GTX 480.

Завдяки компактному розміру (всього 14.5 см в довжину) і відсутності необхідності в додатковому коннекторному живленні, нова карта стане відмінним варіантом апгрейду для ПК з інтегрованою графікою, а також для ПК компактного форм-фактору.

GeForce GTX 750 Ti - відмінне рішення для ігор в роздільній здатності 1080p без необхідності оновлювати блок живлення і вирішувати проблеми із збільшеним енергоспоживанням.

Процесори GTX 750 Ti і 750 також підтримують всі провідні ігрові технології NVIDIA:
• ShadowPlay ™ дозволяє захоплювати відео ігрового процесу та транслювати його через сервіс Twitch і на інших сайтах;
• G - SYNC ™ ( 1 ) забезпечує ідеальну синхронізацію монітора і GPU при виведенні кадрів на екран для більш плавного ігрового процесу;
• GameStream™ дозволяє геймерам транслювати ПК-ігри на ігровий пристрій NVIDIA SHIELD для більшого комфорту і мобільності.