GOODRAM SSD C40: настав час апгрейду!

11 / 06 / 2014

Wilk Elektronik SA, польський виробник комп'ютерної пам'яті і власник ТМ GOODRAM, розширив свою продуктову лінійку та представив новинку SSD C40.

Новий накопичувач серії С був спроектований спеціально для тих, хто цінує комфорт роботи, але досі сумнівався, що краще вибрати - традиційне рішення HDD або сучасний SSD.  
GOODRAM C40 - найбюджетніший SSD серії C. Як і інші моделі, новинка була спроектована на основі інтерфейсу SATA III та оснащена контролером Phison. Однак, на відміну від попередніх рішень, в яких застосовується флеш пам'ять Toshibа, диск  оснащений високоякісною синхронною пам'яттю Micron 20 нм. Залежно від ємності, C40 володіє до 512 Мб кеш-пам'яті DRAM.

Варто відзначити, що завдяки контролерам Phison, диски отримали нові функції SmartCacheFlush і GuaranteedFlush, що гарантує високий рівень безпеки і цілісності даних. Завдяки таким рішенням нові диски GOODRAM досягають наступних параметрів: зчитування 550MБ / с і запис 530 МБ / с при стисканні файлів, а також 528 МБ / с зчитування і 493 МБ / с запису в іншому випадку.

Накопичувачі доступні у версіях від 60GB до 480GB, на них поширюється 3-річна гарантія виробника.
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор продукції виробника в Україні та представляє широкий асортимент рішень навіть для найвимогливіших користувачів.

\"\"