Hanwha Techwin випускає IP-камери серії Wisenet X на новому чіпсеті з передовим функціоналом

09 / 02 / 2017

Представляємо Вашій увазі покращену апаратну функцію розширення динамічного діапазону до 150 дБ в камерах відеоспостереження.

\"\" \"\"

Для сучасного відеоспостереження отримання зображення високої якості залишається актуальним завданням. Всі наявні методи обробки зображення не ідеальні, а перед лідерами галузі постійно стоїть завдання щодо їх подальшого поліпшення.

Одне з найбільш важливих напрямків в цій роботі – розширення динамічного діапазону при роботі з контрастними сценами. Нове удосконалення даної технології представила ринку компанія Hanwha Techwin. В її нових камерах серії Wisenet X, які засновані на новому вбудованому чіпсеті Wisenet 5, динамічний діапазон може бути розширений апаратним способом до 150 дБ.

Зазвичай апаратна функція «Широкий динамічний діапазон» (Wide Dynamic Range - WDR) забезпечується в камерах відеоспостереження за рахунок об'єднання двох послідовних кадрів. Один з них робиться з маленькою витримкою і забезпечує зйомку добре освітлених ділянок сцени. Другий кадр має велику експозицію і відповідає за слабо освітлені ділянки. Поєднання цих двох кадрів шляхом поточкового підсумовування яскравості дає єдиний кадр, в якому добре опрацьовані як світлі, так і темні ділянки. Ця технологія за своїми можливостями принципово перевершує програмну функцію DWDR.

\"\"

Фахівці компанії Hanwha Techwin просунулися далі у вдосконаленні даної функції. Створена ними нова, передова функція WDR також забезпечується апаратним способом, але за допомогою чотирьох, а не двох сусідніх кадрів. Всі вони мають різну витримку і розраховані на зйомку ділянок з різною освітленістю – чим світліша ділянка, тим менший час експозиції, за яким вона знімається.

\"\"\"\"

З'єднання чотирьох кадрів дає єдиний кадр, всі ділянки якого опрацьовані і добре видні. Таке зображення виглядає більш природним. Крім того, на ньому відсутнє розмиття контурів, яке характерне для традиційних варіантів реалізації функції WDR.

\"\"

Отримання чіткого, розбірливого зображення при складному освітленні дозволяє оператору швидше і краще розуміти, що відбувається на ввіреному йому об'єкті, а також надійніше ідентифікувати тих, хто потрапляє в кадр. Таким чином, нове досягнення компанії Hanwha Techwin підвищує ефективність використання системи відеоспостереження.

\"\"\"\"

Основні технічні характеристики WiseNet X-серії:

- підтримка H.265 / H.264;

- покращена технологія оптимізації потоку WiseStream II;

- підтримка режиму роботи коридор формат із співвідношенням сторін 9:16 (3:4) в повному дозволі з поворотом на 90/270;

- підтримка апаратного WDR до 150dB;

- покращена електронна стабілізація зображення;

- подвійний слот пам'яті і підтримка запису на карти типу micro SD / SDHC / SDXC до 512GB, а також NAS і Local PC;

- віддалене управління фокусуванням і кутом огляду камер;

- корекція бочкоподібних спотворень (Lence Distortion Correction);

- технологія апаратного шумозаглушення;

- генерація метаданих на основі детекції руху;

- підтримка передачі звуку.

Нові функції відео та аудіо аналітики:

- детектування розфокусування камери, спроби вандалізму;

- аналітика поведінки: поява, зникнення, гаяння;

- перетин різних віртуальних ліній і зон;

- виявлення туману і автоуправління фокусом;

- виявлення руху, технологія виявлення осіб;

- аудіо класифікація: вибух, постріл, крик, розбиття скла;

- бізнес-аналітика: теплова карта, підрахунок відвідувачів, управління чергами.

Нагадаємо, ТОВ «Техніка для бізнесу» являється Silver–партнером Hanwha Techwin.

Якщо Вас зацікавило дане рішення або бажаєте дізнатися більш детальну інформацію – будь ласка, звертайтесь до відповідального менеджера компанії «Техніка для бізнесу».