HikVision DS - 2DE5 (7) 184-A: 1080p SpeedDome - доступний і ефективний інструмент відеоспостереження!

27 / 09 / 2013

Компанія HikVision анонсує дві нові 2-мегапіксельні SpeedDome моделі - HikVision DS - 2DE5184-A і DS-2DE7184-A, що руйнують сформований стереотип про високі ціни на останні технологічні новинки на ринку швидкісних поворотних камер.
Обидві моделі побудовані на базі 1/2.8-дюймових CMOS-сенсорів з максимальною роздільною здатністю Full HD, чутливістю 0.05/0.01 Люкс при F1.6 і частотою кадрів 25 Fps на секунду, починаючи з 1080p і нижче. Пристрої підтримують режим роботи «день/ніч» та обладнані механічним інфрачервоним фільтром. Інтегровані в рухливі частини приладів 2- мегапіксельні трансфокатори оснащені 20х зумом, що надає можливість отримувати високу деталізацію. Щоб уникнути розмитості зображення, шумів і дефектів при контрастному освітленні, в пристрої закладені функції тривимірного шумозаглушення (3D DNR) і широкий динамічний діапазон (DWDR). Також модель HikVision DS-2DE7184-A забезпечена вбудованим ІЧ-підсвічуванням з дальністю дії до 100 метрів, що дозволяє здійснювати контроль територій при низькій освітленості і в повній темряві.
Швидкість повороту HikVision DS-2DE5184-A і DS-2DE7184-A становить 300 і 240 градусів у секунду, нахил – 200 градусів, є 8 зон патрулювання, 256 пресетів, вбудований механізм захисту від вібрацій, а також функція «стоп-кадр при повороті», суть якої - «заморожування» зображення на момент обертання об'єктиву, в результаті - дорогоцінне місце в архіві не витрачається даремно.
Нові PTZ - моделі розраховані на експлуатацію в досить жорстких кліматичних умовах: діапазон робочих температур - від -50 (-40 ° С для DS- 2DE7184 -A ) до 65 ° С - це дозволяє використовувати пристрої на сильному морозі і на відкритому сонці; симбіоз високоміцних матеріалів, застосованих для виготовлення корпусів, дає можливість зарахувати прилади до групи «вандалостойкі»; також камери відповідають високому стандарту IP66 .
Пристрої підтримують двопоточну передачу даних, призначену для зменшення навантаження на відеореєстратор і мережу. Наявність мікрофонного входу та лінійного виходу дозволяє реєструвати і відправляти звукові повідомлення до місця інсталяції приладу. Також відеокамери оснащені слотом для карток пам'яті стандарту SD об'ємом до 32 Гб, що автоматично перетворює пристрої на автономні відеореєстратори. Максимальна споживана потужність моделей становить 22 ( DS- 2DE5184 -A) і 30 (DS - 2DE7184 -A) Вт
Моделі можуть застосовуватись для охорони особливо важливих об'єктів: на виробництві, складі, на великих підприємствах, а також для здійснення цілодобового відеоспостереження в багатолюдних місцях: на вокзалах, в аеропортах, виставкових комплексах, тобто усюди, де потрібна висока деталізація зображення при недостатньому освітленні.
Для придбання новинок та реалізації проектів на базі продукції HikVision, звертайтесь до фахівців компанії «Техніка для бізнесу», що готові до втілення найскладніших комплексних рішень для безпеки та ефективної роботи підприємства!