HP анонсувала свою гіперконвергрентну платформу - HP ConvergedSystem 200 HC

28 / 10 / 2014

Декілька тижнів тому компанія HP анонсувала свою гіперконвергрентну платформу - HP ConvergedSystem 200 HC, відмінний приклад вирішення One HP.
Hyperconvergence (HC) - досить популярна тема, якщо спрощено - це високощільна серверна платформа (наприклад, 4 сервера в 2U) з передвстановленим гіпервізором, на якій розгорнута програмно-обумовлена СЗД плюс на тих ж серверах розгортаються віртуалізовані сервери додатків / VDI. Все це з уніфікованим управлінням.
В першу чергу HC цікава швидкістю розгортання і масштабування. Спочатку позиціонувалася під VDI, але все ширше захоплює й інші сфери застосування.

HP ConvergedSystem 200 HC- StoreVirtual побудована на базі платформи Proliant SL2500, 4-сервера в 2U, HP StoreVirtual VSA, HP OneView для оркестрації, використовуваний гіпервізор - VMWare. Масштабування - до 32 вузлів (8 CS200 HC) в групі управління. HP StoreVirtual VSA дозволяє реалізувати рознесену систему зберігання з прозорим перемиканням доступу в разі проблем навіть з цілим сайтом, асинхронну реплікацію та багато іншого. Можливість надання сервісів по зберіганню даних і для «зовнішніх» клієнтів, поза віртуалізованою інфраструктурою.
За допомогою HP OneView InstantOn замовник зможе отримати працюючу інфраструктуру вже через 15 хвилин після включення.

Компанія «Техніка для бізнесу» - багаторічний партнер НР на території України, незабаром зможе представить нове рішення до уваги зацікавлених клієнтів. Будь ласка, звертайтесь до відповідального менеджера для отримання консультації або здійснення замовлення.

\"\"