HP випускає нову лінійку серверів - HP ProLiant Gen8

29 / 05 / 2012

Компанія HP випустила нову лінійку серверів - HP ProLiant Gen8, що забезпечують високу продуктивність, зручність в обслуговуванні і мінімум простою. Нові моделі HP ProLiant Gen8 покликані допомогти компаніям перетворити розрізнені ІТ-системи в ефективне автоматизоване середовище і направити цінні людські ресурси з рутинних операцій обслуговування на стратегічні завдання.

В цілому, до оновленої лінійки HP ProLiant Gen8 увійшли нові сервери на сучасних процесорах Intel Xeon сімейств E5-2400 і E5-4600, а також AMD Opteron 6200. Опційні прискорювачі вводу-виводу HP PCIe Gen2 знижують затримки доступу до даних, забезпечуючи більш високу продуктивність додатків.

Так, лінійка HP ProLiant Gen8 включає моделі в «класичному конструктиві» (корпус «вежа» та стійка), а також блейд-сервери з процесорами Intel Xeon E5-2400: HP ProLiant DL360e Gen8 – зручний в обслуговуванні сервер 1U для установки в стійку, призначений для різних компаній - від невеликих (до 50 користувачів) до крупних корпорацій (до 500 користувачів);

HP ProLiant DL380e Gen8 - сервер 2U для установки в стійку з високою обчислювальною потужністю і збільшеним об'ємом сховища даних, призначений для ЦОДів, баз даних, віртуалізації; HP ProLiant ML350e Gen8 - масштабований двопроцесорний сервер в корпусі типу «вежа», забезпечує продуктивність корпоративного рівня для віддалених офісів і філій;

HP ProLiant BL420c Gen8 - блейд-сервер, орієнтований на середні і великі компанії, які прагнуть скоротити витрати, пропонує розширені функції управління і оптимально підходить для додатків, яким потрібна високопродуктивна платформа.
У лінійці HP ProLiant Gen8 також реалізована підтримка процесорів AMD Opteron 6200:

HP ProLiant DL385p - стієчний сервер 2U для віртуалізації, баз даних і високопродуктивних обчислень;
HP ProLiant BL465c Gen8 - перший блейд-сервер з 2 тис. ядер на стійку, призначений для віртуалізації, баз даних і високопродуктивних обчислень.
У лінійку HP ProLiant (включаючи блейд-сервери і стієчні моделі) також буде додана підтримка новітніх процесорів Intel Xeon E5-4600, оптимізованих для середовищ високої щільності. Постачання цих моделей HP почне в кінці літа.

У лінійці HP ProLiant Gen8 також реалізована підтримка процесорів AMD Opteron 6200:
HP ProLiant DL385p - потужний стієчний сервер 2U для віртуалізації, баз даних і високопродуктивних обчислень.
HP ProLiant BL465c Gen8 - перший блейд-сервер з 2000 ядрами на стійку, призначений для віртуалізації, баз даних і високопродуктивних обчислень.

Згідно з інформацією, отриманою від НР, багатьма своїми можливостями сервери HP ProLiant Gen8 зобов'язані зусиллям партнерів-учасників альянсу HP ProActive Insight Architecture Alliance. Методики та рішення, що розробляються членами альянсу, тісно інтегровані з платформою HP ProLiant Gen8 через портал обслуговування і підтримки HP Insight Online. Це дозволило створити ефективну інфраструктуру підтримки, здатну прискорити вирішення проблем на 40%.

Крім того, за словами працівників представництва НР, завдяки співпраці зі світовими постачальниками ПЗ (Microsoft, Red Hat, SAP, VMware та іншими), компанія HP змогла забезпечити виключно високу продуктивність серверів HP ProLiant Gen8 на самих різних програмних платформах, і досягла приросту продуктивності приблизно на 30% у порівнянні до аналогічних серверів 7-ї генерації (G7).