Huawei випустив нові рішення та комутатори кампусної мережі CloudEngine серії S

28 / 08 / 2019

Компанія Huawei оголосила про розширення портфоліо рішень для кампусної мережі та представив 16 нових моделей CloudEngine серії S для доступу і агрегації. Новий базовий комутатор кампусних мереж CloudEngine S12700E підтримує чипсети Solar, щоб підвищити пропускну здатність до рекордного рівня 57,6 Тбітів/с. Багатофункціональний CloudEngine S12700E — це невід’ємна частина комплексних рішень Huawei для Wi-Fi 6. Окрім того, завдяки поліпшеним можливостям автоматизації мережі та технічному обслуговуванню на базі ШІ рішення Huawei CloudCampus значно підвищить ефективність впровадження сервісів і допоможе підприємствам усіх масштабів швидко побудувати сервісно-орієнтовану кампусну мережу.

Кітті Фок (Kitty Fok), генеральний директор міжнародної дослідницької та консалтингової компанії IDC у Китаї, зазначила: «Цифрова трансформація увійшла до нової фази розвитку. IDC прогнозує, що до 2020 року близько 55% підприємств підтримуватиме цифрові можливості прийняття рішень, щоб досягти достовірності, інтелектуальності, автономності та взаємодопомоги».

Мережа таких підприємств забезпечуватиме простіше управління та буде загальнодоступною, як повітря, котрим ми дихаємо.

«Кампусні мережі, що є основою для побудови інноваційної цифрової платформи підприємств, змінюють фокус із даних на сервіси. Таким чином, нашим ключовим напрямом є побудова кампусної мережі для аналізу цілей та намірів її користувачів, — заявив Чжао Чжипен (Zhao Zhipeng), президент підрозділу кампусних мереж лінійки продуктів для обміну даними Huawei. — В епоху Wi-Fi 6 кампусні мережі повинні підтримувати нові характеристики, такі як ультравелика ємність, 10-мілісекундна наднизька затримка, сервіси нульової конфігурації та самовідновлення несправностей мережі. Кампусні мережі також повинні використовувати відкриту архітектуру, що сприятиме переходу від традиційних кампусних мереж до більш інтелектуальних та простіших».

Портфоліо комутаторів кампусних мереж Huawei CloudEngine серії S нового покоління

Наразі доступно 16 моделей нових комутаторів кампусних мереж CloudEngine: серії CloudEngine S5700 (інтелектуальні комутатори мереж доступу GE), серії CloudEngine S6700 (комутатори для агрегації трафіку 10GE) та серії CloudEngine S12700E (інноваційні базові комутатори з провідною продуктивністю в галузі). Авторитетна незалежна лабораторія Tolly Group підтвердила, що CloudEngine S12700E підтримує у шість разів вищу пропускну здатність за середні показники у галузі, а також найбільший діапазон частот для одного слота, найвищу щільність портів 100GE та найбільшу пропускну здатність серед усіх порівнювальних продуктів. Huawei CloudEngine серії S також вперше підтримує оптимальні можливості конвергенції дротових і бездротових мереж, механізм виявлення загроз безпеки та дистанційне вимірювання.

Інтелектуальні та спрощені сервісно-орієнтовані кампусні мережі

Сервісно-орієнтована мережа повинна забезпечувати не лише ультраширокосмугове з’єднання, а й високоавтоматизоване управління та інтелектуальне технічне обслуговування. Це прискорить впровадження сервісів та забезпечить високу якість обслуговування в режимі реального часу.

Автоматизоване управління. Управління мережевою політикою ускладнюється через розширене використання додатків мобільного офісу та хмарних додатків. Так, рішення Huawei CloudCampus підтримує єдиний центр управління мережею. Це автоматизує планування мережі, розгортання, політику та моніторинг WLAN, LAN і WAN за допомогою графічних інтерфейсів користувача (GUI) без необхідності використовувати традиційні інтерфейси командної строки (CLI). У результаті ефективність управління мережі можна поліпшити більше ніж на 80%.

Інтелектуальне технічне обслуговування. Несправності можна швидко усунути лише тоді, коли досвід користування мережею вимірюється кількісно. Тому Huawei оптимізував систему машинного навчання та інтелектуального технічного обслуговування на базі ШІ. Ця нова система забезпечує кількісну оцінку досвіду користування, аналіз основних причин несправностей та їхнє інтелектуальне прогнозування, що дозволяє виявити і усунути несправності мережі за лічені хвилини.

Відкритість на усіх рівнях. Окрім автоматизації та інтелектуальних функцій мережі, рішення Huawei CloudCampus забезпечує відкритість на усіх рівнях. Це спрощує оновлення та розвиток мереж підприємства. Huawei перевірив успішну сумісність понад 800 моделей мережевих пристроїв від ключових постачальників у всьому світі. Компанія також співпрацювала з більше ніж 40 партнерами у галузі управління мережами, автентифікації, безпеки та інше. Huawei розробив сумісні рішення разом з 30 бізнес-партнерами у всьому світі. Також побудовано 26 глобальних сумісних лабораторій перевірки. Вони забезпечують швидке та плавне впровадження сервісів завдяки сумісній перевірці рішень.

Huawei — провідний глобальний постачальник технологій та рішень для кампусних мереж. Компанія надає послуги клієнтам у понад 150 країнах і регіонах світу. Згідно з даними IDC, вже четвертий рік поспіль Huawei посідає перше місце на ринку комутаторів кампусних мереж у Китаї та друге місце — на глобальному ринку (третій рік поспіль). Рішення Huawei для кампусних мереж допомагають клієнтам у галузях освіти, фінансів, охорони здоров’я, виробництва, а також органам держуправління та великим підприємствам досягати своїх цілей на шляху цифрової трансформації.