Інноваційний рідер PocketBook Ultra з новим дисплеєм і вбудованою камерою

26 / 08 / 2014

Вже зовсім скоро на українському ринку з'явиться інноваційний рідер PocketBook Ultra. Це перший серійний продукт з вбудованою камерою, 5-Мп модуль котрої оснащений автофокусом і спалахом, що дозволяє створювати справді якісні світлини, а інтегроване ПЗ допоможе розпізнавати відтворений таким чином текст і навіть редагувати його!
Ще одним важливим нововведенням в PocketBook Ultra є 6-дюймовий екран, виконаний за технологією E-Ink Carta з роздільною здатністю 1024 х 768. Він відображає інформацію ще чіткіше і контрастніше, ніж звичайні версії! Завдяки світлодіодному підсвічуванню користувачі зможуть насолоджуватися улюбленим твором навіть в умовах недостатнього освітлення, а сенсорні можливості спростять навігацію.
Обчислювальні функції PocketBook Ultra виконують процесор з частотою 1 ГГц і оперативна пам'ять об'ємом 512 МБ. Для зберігання інформації є внутрішній накопичувач об'ємом 4 ГБ і слот для карт пам'яті microSD (максимум 32 ГБ).
Уже традиційно для продукції PocketBook відзначаємо підтримку безлічі форматів електронних книг (EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR, PRC (MOBI) ) і наявність попередньо встановлених словників ABBYY Lingvo. Завантажити будь-які книги або просто помандрувати просторами інтернету можна з допомогою вбудованого модулю Wi-Fi і браузера.
У продаж новинка надійде вже незабаром, а компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор PocketBook в Україні, представить її у своєму асортименті за вельми привабливою ціною. Планується, що модель буду доступна у 3-ох відтінках: смарагдовому, білому і темно-коричневому.

\"\"

\"\"