Інтерактивний монітор Philips 242B9T з технологією SmoothTouch

10 / 06 / 2019

Компанія MMD, лідер у сфері інноваційних технологій та власник прав на торгову марку Philips Monitors, представляє 24-дюймовий РК-дисплей Philips 242B9T з технологією SmoothTouch (діагональ 23,8 дюйми/60,5 см). Багатофункціональний сенсорний монітор зі співвідношенням сторін 16:9 гарантує повний спектр візуальних вражень завдяки високій роздільній здатності Full HD. Пристрій оснащено технологіями для підвищення надійності, у тому числі захистом від пилу та вологи згідно стандарту IP54, а також проекційно-ємнісною технологією з розпізнаванням одночасного натискання у 10 точках, яка забезпечує плавну та інтуїтивну реакцію на доторкання. Легке підключення, захист очей та гнучка підставка у формі Z перетворюють монітор на ідеальний вибір для професіоналів, які працюють у роздрібній торгівлі, точках продажу (POS), інформаційних центрах (POI), готелях, ресторанах та у сфері освіти.

Гнучкість усюди

Сенсорний монітор Philips 242B9T, оснащений інтерактивним дисплеєм з технологією SmoothTouch, який був розроблений для забезпечення природної, інтуїтивно-зрозумілої взаємодії при будь-якому сценарії використання. Проекційно-ємнісна технологія з розпізнавання натискання у 10 точках дозволяє друкувати десятьма пальцями та гарантує, що користувач завжди влучить у потрібні клавіші, а стилус надає додаткові переваги, коли необхідно забезпечити додаткову точність. Від сенсорних застосунків до сумісних професійних проектів та захоплюючого ігрового процесу — новий монітор не лише функціональний, але й дарує задоволення від використання. Оскільки сучасні користувачі все більше стають активними, монітор Philips 242B9T було створено достатньо надійним для комфортної роботи у будь-якому місці: він має покриття антивідблиску на екрані, гнучку підставку SmartStand у формі літери Z та вдосконалений захист від води та пилу, який відповідає вимогам стандарту IP54.

Задоволення для очей

Завдяки високій роздільній здатності Full HD 1920x1080, Philips 242B9T забезпечує деталізацію, якість передачі кольору та яскравість такого високого рівня, на який розраховують сучасні користувачі. За підвищення якості відповідає технологія SmartContrast, яка автоматично регулює колір та інтенсивність підсвічування, забезпечує глибокі темні та насичені яскраві відтінки, що гарантує першокласну якість фото та відео. Щоб користувачі могли у повній мірі насолоджуватися зображенням на 24-дюймовому екрані, Philips 242B9T був оснащений цілою низкою функцій, таких як технологія Flicker-Free, режими LowBlue, EasyRead та іншими.

Зручний та приємний

Усі функції Philips 242B9T були розроблені для того, щоб забезпечити максимальну зручність використання. Не менш зручним буде й підключення монітору завдяки великій кількості опцій, у тому числі роз’ємів HDMI 1.4, DVI-D, VGA і DisplayPort 1.2, а також двом швидкісним портам USB 3.1 для підвищення продуктивності.

Компанія "Техніка для бізнесу" офіційний дистриб’ютор компаній PHILIPS в Україні.