IRDM PRO NANO: надзвичайно потужний SSD диск із сенсаційною продуктивністю

05 / 06 / 2024

Ідеальний диск для вимогливих користувачів ігрових консолей і тих, хто шукає мобільне рішення з найвищою швидкістю та надійністю.

Це найменший за розміром твердотільний накопичувач у портфоліо виробника. Але не зважаючі на свій невеликий форм-фактор M.2 2230, IRDM PRO NANO SSD є ідеальним рішенням для тих, хто потребує надшвидкого зберігання в найменшому форматі - для мобільних геймерів, професіоналів і всіх користувачів, які цінують швидкість, надійність і компактні розміри.

IRDM PRO NANO ідеально працює з такими популярними портативними консолями, як Steam Deck™ або ASUS™ ROG Ally™ та іншими. Диск збільшує ємність пам’яті та скорочує час завантаження ігор, що є необхідним для плавної та швидкої роботи під час гри в дорозі.

IRDM PRO NANO пропонує безпрецедентну швидкість передачі даних: до 7 300 МБ/с (читання) і 6 000 МБ/с (запис).

IRDM PRO NANO використовує контролери Phison E21T і E27T вищого класу, що забезпечує надійність і довговічність даних. Завдяки технології ECC і активному терморегулюванню накопичувач зберігає стабільну роботу навіть при інтенсивному навантаженні. Високий коефіцієнт TBW (до 1200 ТБ) гарантує тривалу продуктивність і мінімізує ризик збоїв, пов'язаних з інтенсивним використанням накопичувача.

Окрім кишенькових консолей, накопичувач IRDM PRO NANO також ідеально підходить для використання в ноутбуках і ультрабуках, які характеризуються невеликим розміром і в деяких випадках можуть вмістити лише накопичувачі формату 2230, і ідеально підходить для тих, хто хоче збільшити обсяг пам’яті в компактних мобільних пристроях. Крім того, SSD-накопичувачі формату 2230 можна використовувати в інших компактних мобільних пристроях, таких як міні-ПК, планшети або навіть певні типи серверів, де обмежений простір вимагає надзвичайно малих носіїв. Компактний розмір і висока продуктивність також роблять їх привабливим рішенням для ентузіастів технологій, яким потрібні мобільні та високопродуктивні рішення для зберігання даних. Додатковою перевагою є те, що IRDM PRO NANO можна розмістити у відсіку для дисків M.2, що дозволяє вільно використовувати IRDM PRO NANO як зовнішній диск.

IRDM PRO NANO доступний у ємностях: 512 ГБ, 1 ТБ і 2 ТБ.

Визначення швидкості та надійності IRDM PRO NANO для портативних консолей.

Розширений посібник Як замінити IRDM PRO NANO SSD у портативній консолі STEAM DECK™ OLED

У нашому асортименті є USB-накопичувачі, карти пам'яті, модулі пам'яті, SSD-накопичувачі, аксесуари від GOODRAM. Продукція виробника призначена як для роздрібного користувача, так і для використання в промислових додатках і серверах.

Техніка для бізнесу – офіційний дистриб’ютор GOODRAM в Україні. Запрошуємо дилерів до співпраці! Розширюйте ваш асортимент сучасними та функціональними товарами. Якщо Вам потрібен надійний офіційний постачальник сканерів GOODRAM в Україні, ми запрошуємо вас до співпраці на взаємовигідних умовах. У нас Ви зможете купити оптом GOODRAM з доставкою по Україні. Менеджери компанії допоможуть визначити ваші потреби і запропонують найвигідніші умови співпраці. Заповніть анкету дилера і ми вам зателефонуємо.