IRIScan ™ Desk Pro виграє Red Dot Award!

02 / 06 / 2020

IRIScan ™ Desk Pro відзначили нагородою Product Design 2020, а це означає, що IRIS став один із переможців у найвідомішому світовому конкурсі в галузі дизайну!

Оцінюється не лише естетична сторона приладу, але й матеріали, ергономіка та його функціональність. Окрім стильного дизайну, цей продукт буде вірним помічником. Він сканує дуже широкий спектр документів (до формату A3), а саме: архітектурні креслення, книги, документи, візитні картки.

Скануйте з максимальною швидкістю.

IRIScan ™ Desk сканує з вражаючою швидкістю: сканує та експортує в чорно-білий PDF протягом трьох секунд. Завдяки розумному алгоритму вирівнювання зображення та корекції країв, Ви можете отримати ідеальний результат. Існує програмований таймер, який виконує сканування через рівні проміжки часу. Крім того, він об’єднує сторінки Вашої книги, позначаючи передню та задню обкладинки.

Інноваційний режим запису відео з декількома камерами.

IRIScan ™ Desk дозволяє одночасно записувати зображення зі свого сканера, зображення із веб-камери, а також звук. Все записується в одному відео на одному екрані. Це корисно для різних цілей: електронного навчання , заочних курсів , відео-уроків  тощо. Експортуйте своє відео у вибраний формат (.AVI, .MP4, .FLV, .WMV) та діліться ним легко.

Розумна обробка зображень.

Перестаньте пошкоджувати пов'язані документи: IRIScan ™ Desk відновлює вигляд кожної сторінки книги (можливість вирівнювання зображень). Цей сканер покращує Ваші документи, підтримуючи такі функції: автоматичне виявлення країв, автоматичне обрізання, корекція зображення, видалення пальців, автоматичне виявлення рухів тощо.

Великий вибір форматів.

IRIScan ™ включає в себе OCR (Optical Character Recognition). Це дозволяє розпізнавати більше 130 мов (включаючи арабську, китайську та іврит). Скористайтеся широким вибором форматів експорту : JPG, PDF, TXT, JPG + XLS, JPG + TXT.

«Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб’ютор IRIS в Україні!