Компанія Axis представляє сім нових камер марки Canon

06 / 02 / 2017

В рамках недавно анонсованого співробітництва між Axis Communications і Canon в області маркетингу і продажів були представлені сім нових IP-відеокамер. Більшість моделей призначені для вуличної установки, і всі вони передають відео з повнокадровою частотою і дозволом HD 1080p. Представлені новинки включають такі моделі.

VB-H761LVE

Антивандальна фіксована IP-відеокамера, призначена для роботи в складних вуличних умовах. Вона володіє 20-кратним оптичним збільшенням і вбудованим ІЧ-підсвічуванням та ідеально підходить для об'єктів промисловості і критично важливої інфраструктури, коли необхідно вести спостереження на великій відстані.

\"\"

VB-H760VE

Антивандальна фіксована IP-відеокамера з 20-кратним оптичним збільшенням, призначена для роботи в складних вуличних умовах. Придатна для установки в освітніх установах і на об'єктах промисловості та критично важливої інфраструктури.

 

\"\"

VB-H751LE

Вулична фіксована IP-відеокамера з 2.4-кратним оптичним збільшенням і вбудованим ІЧ-підсвічуванням, призначена для установки на комерційних об'єктах, а також на складах і об'єктах критично важливої інфраструктури.

\"\"

 

VB-H651VE

Антивандальна фіксована IP-відеокамера, призначена для роботи в складних вуличних умовах. Вона підтримує функцію PTRZ (Pan-Tilt-Rotate-Zoom) і оснащена ширококутним об'єктивом. Призначена для вуличного спостереження на таких об'єктах, як магазини, банки та інші комерційні об'єкти.

\"\"

VB-S30VE

Мініатюрна поворотна купольна IP-відеокамера в антивандальному вуличному виконанні з вбудованим мікрофоном і PTZ-функціональністю, яка включає 3.5-кратне оптичне збільшення. Ідеально підходить для спостереження в магазинах, освітніх установах, на складах та інших об'єктах, де потрібні можливості поворотної відеокамери. Своєю роботою не привертає увагу оточуючих.

\"\"

VB-S800VE

Мініатюрна фіксована купольна IP-відеокамера в антивандальному вуличному виконанні з вбудованим мікрофоном. Придатна для спостереження в магазинах, банках і освітніх установах. Своєю роботою не привертає увагу оточуючих.

\"\"

VB-S910F

Мініатюрна фіксована IP-відеокамера з 3.5-кратним збільшенням та вбудованим мікрофоном, призначена для використання всередині приміщень на таких об'єктах, як магазини, освітні установи та банки.

\"\"


Для придбання камер AXIS та реалізації комплексних проектів, звертайтесь до фахівців компанії «Техніка для бізнесу», що готові до втілення найскладніших рішень для безпеки та ефективної роботи підприємства!