Компанія Intellinet Network Solutions здобула почесну нагороду на міжнародній виставці DISTREE EMEA

16 / 02 / 2012

DISTREE - міжнародна виставка, добре відома серед світових виробників ІТ-рішень, пройшла кілька днів тому - 7-10 лютого у Монте-Карло (Монако). Як зазвичай, на заході відбувались презентації вендорів, доповіді й семінари експертів та нагородження найкращих компаній і продуктів.

Одним з лауреатів стала компанія Intellinet Network Solutions, чиїм ексклюзивним дистриб'ютором на території України є «Техніка для бізнесу».

Intellinet здобула нагороду у номінації «Home Networking Vendor of the Year»! За словами керівництва компанії, нагорода «Home Networking Vendor of the Year» - велика честь для виробника, адже з-поміж номінантів виступали такі лідери галузі, як D-Link, Linksys, TP-Link і ZyXEL.

Рішення про вручення нагороди «Home Networking Vendor of the Year» було прийняте на основі результатів опитування, проведеного серед дистриб'юторів EMEA (E – Europe (Європа), ME – Middle East (Близьких Схід), A – Africa (Африка). Виробників оцінювали за такими критеріями, як: стратегія просування, розвиток продуктового асортименту, маркетингова концепція та робота на ринку в загальному протягом 2011 р.

Впродовж кількох останніх років, команда Intellinet присвятила чимало часу, зусиль та ресурсів для розвитку бренду та вдосконалення продуктового асортименту, тож отримана нагорода яскраво свідчить про те, що стратегія розвитку обрана правильно і компанія рухається у вірному напрямку.

Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор виробника на території України, висловлює щирі вітання своєму партнерові та пишається високою якістю продукції, котру ми представляємо на вітчизняному ринку!