Компанія MODECOM виграла три престижних нагороди на Distree EMEA 2015 в Монте-Карло

24 / 03 / 2015

DISTREE EMEA 2015 – 13-та щорічна конференція, що проходила цьогоріч з 24 по 27 лютого в Монте-Карло та стала однією з ключових подій серед заходів ІТ-індустрії.

Виставкова площа сягнула 4000 кв.м, що на 60% більше ніж у 2014 році. В конференції прийняли участь понад 1000 топ-менеджерів з більше 80-ти країн Європи, Близького Сходу та Африки, сотні найбільших брендів з новаторськими продуктами та стратегіями виходу на ринок.

Цього року було введено нову серію нагород для експонентів. Так, церемонія вручення перших нагород DISTREE Diamond Awards була проведена 26 лютого в Монако. Переможці у цій категорії були визначені на місці в ході живого електронного голосування фахівців, що підкреслює прозорість рішення.

Ми вітаємо MODECOM – вендора-лауреата, який здобув  аж три престижних нагороди на DISTREE EMEA 2015 в Монте-Карло.

Нагадаємо, MODECOM – польський виробник мультимедійних пристроїв та комп’ютерних аксесуарів, а «Техніка для бізнесу» – офіційний його дистриб’ютор в Україні.

Отож, компанія MODECOM була відзначена у таких номінаціях:

- DISTREE Diamond Award у категорії «Виробник планшетів» (37% голосів у завершальному живому голосуванні);

- найбільш інноваційний продукт – мініатюрний персональний комп'ютер – MODECOM FreePC;

- найкраща презентацію за спеціальною програмою «60 секунд, аби переконати».

\"\"

DISTREE EMEA для MODECOM відкриває високу ефективність інвестицій. Можете бути ще більш впевненіші в якості продукції даного виробника, а ми завжди радо допоможемо Вам обрати потрібну модель з широкого асортименту.