Компанія «Техніка для бізнесу» презентує своїм замовникам новий напрямок LED-освітлення!

09 / 06 / 2015

Світло – важливий ресурс у створенні ефективної робочої атмосфери. Використання світло діоду є найбільш перспективним напрямком як з точки зору енергоефективності  та економії, так і з точки зору зручності та практичного застосування. 

LED освітлення має значущі переваги, які важливо знати.

\"\"

Економічність. При постійно зростаючих тарифах на електроенергію, використання подібного освітлення приносить досить відчутний прибуток! Досить згадати про те, що ККД для видимого спектру звичайної лампи розжарювання становить 2%, люмінісцентної лампи - 8%, тоді як світлодіод дає ККД в 25%!

Тривалий термін служби. До 11 років безперервної роботи!

Надійність. Випромінювання напівпровідника в сотні разів надійніше та має високу стійкість до вібрації та механічних впливів.

Екологічна безпека. Відсутність ультрафіолетового і радіоактивного випромінювання, не містять ртуті та інших шкідливих речовин - зникає необхідність у спеціальній утилізації.

Мале тепловиділення. Сильно знижує духоту в приміщеннях, що веде до меншого споживання електроенергії кондиціонерами, під світлодіодними світильниками не нагріваються освітлювані ними предмети, що особливо важливо для чутливої ​​до нагріву продукції.

Реальна передача кольору. Світлодіодне освітлення дуже схоже на денне. Тому ми бачимо реальний колір предметів, а не спотворений.

Широкий температурний діапазон. Світлодіодні світильники працюють в будь-яких погодних умовах при температурі від - 40ºС до 50ºС.

Висока світловіддача. До 150 люменів на 1 ват енергоспоживання.

Абсолютна стійкість до багаторазових включення і виключення.

Відсутність стробоскопічного ефекту (пульсації, мерехтіння).

Рівномірність світіння - відсутність темних і світлих плям на горизонтальних і вертикальних площинах.

Світлодіодне освітлення знайшло широкий спектр застосування на різнопрофільних підприємствах. Кожне замовлення ми розглядаємо в індивідуальному порядку, враховуючи параметри приміщення, вимоги до яскравості зон освітлення, дизайну приміщення.

Ми з гордістю представляємо українських виробників LED освітлення, рішення яких задовольнять найвибагливішого замовника, а саме компанії: «СЕТО», «Електронне світло», ITW SYSTEMS.

У їх портфелях є як нестандартні індивідуальні рішення, так і готові рішення для вулиць і магістралей, прибудинкових територій, виробничих приміщень та складів, торгових площ, офісів, громадських приміщень, автономні LED системи, освітлення рекламних конструкції, модульні світлодіодні системи.

Всі вироби сертифіковані, підтримуються сервісною гарантією.

Давайте разом будувати ефективні системи освітлення!