Крутий і безшумний: новий корпус з «тихої серії» Cooler Master Silencio - Silencio 452

28 / 01 / 2014

Використовуючи найкраще поєднання матеріалів для звукоізоляції і конструктивних рішень внутрішнього компонування, корпус Selencio 452 здатний забезпечити високу продуктивність при мінімальному шумі. Шумопоглинаюче покриття бічних панелей дозволяє значно знизити рівень шуму, який спричиняють внутрішні елементи ПК.
При компактній конструкцієї Silencio 452 може похвалитися широкими можливостями для створення ПК з великою обчислювальною потужністю. Корпус сумісний з системними платами ATX і mATX. У ньому розміщується до шести накопичувачів HDD і, крім того, додатково є простір для встановлення накопичувачів SSD. В зовнішні слоти можна встановити два пристрої формату 5.25". Внутрішня організація простору розрахована на встановлення відеоконтролера довжиною до 386 мм.
Вентиляція корпусу здійснюється двома вентиляторами, які не спричиняють шуму і вібрацій, але при цьому створюють потужний повітряний потік для охолодження компонентів.
Важливою особливістю є можливість встановлення радіаторів СВО на передній і задній панелях. Передня панель сумісна з двосекційним радіатором (умовний розмір 240 мм), а задня сумісна з односекційним радіатором (СВО 120 мм).
На передній панелі розташовані порти USB 3.0 і мультиформатний карт-рідер. Для запобігання забруднення внутрішніх компонентів Silencio 452 комплектується протипиловими фільтрами, котрі можна мити.
Сучасний стриманий дизайн, широкі можливості модернізації та розумна ціна роблять Silencio 452 ідеальним тихим партнером для будь-якого ентузіаста!
Компанія «Техніка для бізнесу» - офіційний дистриб'ютор Cooler Master на території України вже незабаром зможе потішити новинкою зацікавлених користувачів за умови попереднього замовлення.
Особливості моделі:
• Матова поверхня корпусу перешкоджає утворенню плям при експлуатації,
• Корпус оснащений зсередини шумопоглинаючим покриттям,
• Два 120-мм вентилятора встановлені на фронтальній і задній панелях,
• Корпус сумісний з різними СВО, наприклад новим Siedon 120V,
• Радіатори СВО можна розмістити на задній і передній панелях,
• Корпус оснащений двома портами USB 3.0, SD карт-рідером, а також одним портом USB 2.0.,
• Знімний відсік для HDD,
• Корпус сумісний з процесорними вентиляторами висотою до 158 мм і відеокартами довжиною до 386 мм,
• У корпус можна встановити до 6 HDD і 2 SSD,
• Кілька фільтрів (що мються) захищають систему від пилу і тим самим підвищують її продуктивність.