LifeSize Cloud - нове хмарне рішення по відеоконференцзв’язку

07 / 11 / 2014

Виникла потреба у створенні зручного сучасного відеоспілкування на підприємстві?
Немає бажання і додаткових фінансових коштів на техпідтримку і обслуговування апаратної ВКЗ інфраструктури?
Хочеться вже зараз використовувати сучасні засоби відео-спілкування в HD-якості, захищені за шифруванням і з підтримкою мобільних пристроїв?
Такі й подібні питання часто задають собі як власники бізнесу, так і керівники IT-підрозділів компанії, які замислюються про впровадження ВКЗ-рішення на підприємстві.Ці завдання можна істотно спростити, почавши використовувати в компанії новий хмарний сервіс від LifeSize, який так і називається Cloud («хмара»).Компанія LifeSize досить довго розробляла і тестувала даний сервіс для того, щоб вивести на ринок найбільш конкурентний продукт з привабливою ціною і можливостями.
Якщо порівнювати з іншими учасниками ринку хмарних ВКЗ, то можна помітити, що багато компаній тільки декларують зручність та сумісність. А за фактом виходить, що ці рішення працюють тільки усередині своєї створеної інфраструктури і не допускають взаємодії з іншими системами ВКС на ринку.
Хмарний сервіс Cloud вигідно відрізняється від подібних рішень і має ряд переваг.
Ключові переваги LifeSize Cloud:
1. Простота використання
Рішення Cloud є частиною концепції від LifeSize, яка називається Smart Video (Інтелектуальне Відео). Smart Video передбачає зручну спільну роботу учасників відеоконференцій. Зробити відеодзвінок тепер також просто, як і зі звичайного телефону, а запланувати наради з повідомленнями або створити спільну віртуальну переговорну кімнату може кожен без залучення фахівців.
2. Безліч учасників однієї конференції
Всього підтримується до 25-ти учасників в одній конференції. Усе в HD якості з частотою кадрів до 60-ти в секунду, що гарантує плавність рухів і природність спілкування. Технологія усунення ефекту відлуння додатково підвищує розбірливість мови.
3. Хмарний сервіс, який замінює апаратну інфраструктуру
Дане комплексне рішення, з боку замовника, функціонально повністю замінює апаратну інфраструктуру. Це забезпечується зручною системою моментального створення переговорних, можливістю здійснювати дзвінки точка-точка і багатоточкові виклики.
Можна також запросити велику кількість «безкоштовних» гостей. Наприклад, для пакета на 10 місць, кожен з 10-ти абонентів може зібрати конференцію з 25 абонентів (тобто запросивши 24 безкоштовних гостя). Таким чином, реально з ліцензією на 10 абонентів можна підключити до 250 чоловік!
4. Підключення мобільних учасників зі смартфонами і планшетами, а також зі звичайних комп'ютерів
Скачавши додаток LifeSize Cloud, користувачі з Android і Apple пристроїв оперативно підключаються до конференції. Для комп'ютерів підтримуються ОС Mac OS X і Windows 7/8.
5. Інтеграція з апаратними терміналами
Хмарне рішення може працювати з вже купленими системами LifeSize Icon 600, Express 220, Team220, Room220, які просто підключаються до хмарної конференції і є частиною комплексного рішення.
6. Інтеграція з програмними рішеннями
Підтримується підключення існуючих програмних клієнтів LifeSize Softphone і програмних клієнтів інших виробників, використовуючи стандартні протоколи SIP і H.323.
7. Інтеграція з терміналами інших виробників
Користувачі з терміналів інших виробників (Cisco, Polycom і ін.) можуть підключатися до хмарного сервісу по SIP та H.323.
8. Підтримка протоколу WEB RTC
Учасники можуть підключатися до конференції, використовуючи браузер (наприклад, Chrome) без установки додаткового ПЗ.
Безпека
LifeSize Cloud використовує шифрування AES 128-біт, що гарантує безпеку спілкування і захищає відео від перехоплення.
9. Простота установки і налаштування
Система має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і не вимагає спеціальних знань для обслуговування.
10. Ціна та ліцензування
Ліцензія купується на необхідну кількість учасників на 1 рік з можливістю подальшого продовження. Для порівняння, впровадження і підтримка повністю апаратного рішення, що реалізує завдання, зазначені вище, буде більш, ніж в 10 разів дорожчою, ніж аналогічне хмарне рішення.
Якщо Вас зацікавило дане рішення або Ви бажаєте ознайомитись з безкоштовною демоверсією – будь ласка, звертайтесь до відповідального менеджера компанії «Техніка для бізнесу».

\"\"