LifeSize Unity 50 – досконале рішення для відео взаємодії!

24 / 07 / 2012

LifeSize Unity 50 - прекрасне рішення для настільного або настінного розміщення в адміністративних установах, невеликих і домашніх офісах. Система LifeSize Unity 50 відрізняється простим використанням, у ній поєднано найкращі в своєму класі відео та аудіо можливості для презентацій високої чіткості.

Інтелектуальна універсальна конструкція, котру просто встановлювати та використовувати. Встановлення може виконати будь-який користувач: достатньо підключити кабель живлення і Ethernet-кабель.

Висока якість відеоспілкування: LifeSize Unity 50 підтримує відео у форматі 720p30, має вбудовану камеру високої чіткості і підтримує підключення додаткового мікрофона LifeSize MicPod для природного реалістичного спілкування. Простота використання: Простота використання, функції набору номера, визначення доступності та пошуку по імені абонента: краще витратити цінний час на спілкування, а не на вивчення складних систем меню і команд.

Більш ефективна робота будь-де. Система LifeSize Unity 50 оснащена стійкою з регульованим нахилом і інтерфейсом VESA, що дозволяють використовувати її також в якості комп'ютерного монітора з діагоналлю 24'' з одночасним відображенням відеодзвінків.

Захист інвестицій. LifeSize Unity 50 - це повністю інтегроване рішення для відео, аудіо та презентацій високої чіткості, що вимагає мінімум ресурсів і витрат на встановлення і обслуговування ІТ-фахівцями. У бізнес-процесах важливу роль відіграє розширення можливостей взаємодії та досягнення максимальної продуктивності шляхом спілкування в реальному часі. LifeSize Unity 50 - це інтегроване та оптимізоване рішення для відеовзаємодії високої чіткості, створене з найсучасніших компонентів.