Лінійка невеликих IP-камер Axis M10, що підтримують edge storage і AXIS Camera Companion

26 / 06 / 2012

Компанія Axis Communications, світовий лідер у сфері розробки і виробництва мережевих відеокамер, оголосила про вихід нових моделей IP-відеокамер AXIS M1013 і AXIS M1014, які можуть похвалитись компактним дизайном і підтримкою технології edge storage, що робить їх чудовим рішенням для використання в невеликих системах відеоспостереження, наприклад, на об'єктах малого бізнесу: в крамницях, ресторанах, готелях і будинках.

AXIS M1013 працює в SVGA, а AXIS M1014 забезпечує повнокадрові відео HDTV 720p. Невеликі, але функціональні кімнатні IP-камери серії AXIS M10 володіють безліччю корисних можливостей, що знижують вартість інсталяції. У тому числі - підтримка стандарту стиснення H.264, а також технологія edge storage, що дозволяє IP-камері вести запис на локальну флеш-карту чи мережевий накопичувач NAS. Такі особливості дозволяють будувати недорогі і надійні рішення відеоспостереження.

Завдяки наявності слотів для карт пам'яті MicroSDHC, нові моделі сумісні з додатком AXIS Camera Companion, призначеним для реалізації маломасштабних систем відеоспостереження. Запис відео на власну флеш-карту знижує вартість системи, спрощує інсталяцію і зменшує кількість слабких місць в системі.

Обидві моделі - AXIS M1013 і AXIS M1014 підтримуються базою платформ відеоспостереження, що працюють з Axis Application Development Partner Program, в тому числі і фірмовою платформою AXIS Camera Station. Так само передбачена підтримка AXIS Camera Companion, Hosted Video і специфікацій ONVIF. Нові моделі з'являться на ринку у 3 кварталі 2012 року.